ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

بعضی از جدید ترین روند های طراحی داخلی اتاق خواب در سال ۲۰۱۹

انسان به صورت میانگین یک سوم عمر خود را در اتاق خواب می‌گذراند و تزیین این فضای خصوصی آرامش بخش اهمیت زیادی دارد. از طریق مبلمان، دکوراسیون و تزیین دیوار می‌توانید اتاق خوابی منحصر بفرد داشته باشید. در این مطلب با ۱۲ روش مختلف تزیین دیوار اتاق خواب را یاد بگیرید و از ایده‌های جالب آن استفاده کنید.
اگر از چیدمان و فضای اتاق خواب خود راضی نیستید و دوست دارید آن را دستخوش تغییراتی جالب کنید، نگران نباشید.  در این مطلب قصد داردیم با ۱۲ ایده خا
عکس اتاق خواب مستر ، کلوزت چیست ، اصطلاح مستر در معماری ، عکس اتاق
مستر ،ابعاد اتاق مستر ،پلان اتاق خواب مستر ،معنی مستر چیست ،مستردر
آپارتمان چیست
اتاق خواب مستر، یکی از فضاهای مهم خانه های معاصر به شمار می رود. این فضا
که به عنوان بزرگترین اتاق یک خانه شناخته می شود، تقریبا در همه آپارتمان
های لوکس معاصر وجود دارد. این اتاق خواب به زوج های جوان یا والدین یک
خانواده تعلق می گیرد. یک اتاق خواب مستر دارای خصوصیات منحصر به فردی است
که آن را ا
اعتراف ابن حجر مکی به فضائل امام موسی کاظم علیه السلام
ابن حجر مکی از علمای بزرگ اهل تسنن و دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعه نوشته است می‌نویسد:
موسى الكاظم وهو وارثه علما ومعرفة وكمالا وفضلا سمی الكاظم لكثرة تجاوزه وحلمه وكان معروفا عند أهل العراق بباب قضاء الحوائج عند الله وكان أعبد أهل زمانه وأعلمهم وأسخاهم.
موسی کاظم (علیه السلام) علم و معرفت و فضل و کمال را از پدرش به ارث برد و در اثر عفو و گذشت و بردباری که از خود
اگر می‌خواهید رنگ‌آمیزی اتاق خوابتان به‌گونه‌ای باشد که در آن بتوانید استراحت خوب و کافی داشته باشید، در این مطلب همراه ما باشید.

همانطور که می‌دانید اتاق خواب محل آرامش و
استراحت افراد است. همه ما دوست داریم زمانی‌که وارد اتاق خواب خود
می‌شویم، احساس آرامش داشته باشیم؛ از این‌رو برای داشتن چنین شرایطی
می‌بایست به رعایت نکاتی از قبیل نقاشی اتاق خواب، دکوراسیون داخلی آن،
شرایط روحی خود و … پردازیم. در این مطلب قصد داریم به چند نکت
چیدمان اتاق نوزاد
از آنجایی که دختر ها از روحیه حساستری نسبت به پسرها برخوردارند,در نحوه چیدمان ودکوراسیون اتاق نوزاد دختر از حساسیت بیشتری داشته باشیم.در ادامه درمورد موارد زیر در مورد اتاق نوزاد دختر صحبت میکنیم
• رنگ دیوار اتاق دختر
این مطلب را نیز بخوانید:رنگ دیوار اتاق نوزاد دختر
• تاثیر نورپردازی در اتاق دختر
• نحوه چیدمان سرویس خواب در اتاق خواب
در سایت معتبر www.livescience.com مقاله روانشناسی رنگ را بخوانید
برای طراحی اتاق پسر به نکات زیر حتما توجه کنید
• رنگ اتاق پسر
• نورپردازی اتاق پسرانه
• انتخاب سرویس خواب مناسب
• محل قرار گیری سرویس خواب کودک
رنگ اتاق و تاثیری آن در دکوراسیون اتاق جوان ما
رنگ ها به سه نوع رنگ گرم ,رنگ سرد و رنگ خنثی تقسیم بندی میشود . از لحاظ روانشناسی رنگ ها , تاثیر هر رنگ روی کودک متفاوت خواهد بود و در صورتی که این تاثیر ها را بدانیم به راحتی میتوان از این علم به نفع خودمان ودکوراسیون اتاق پسر مان استفاده کنیم . استفاده ار
یکی دیگر از نکات مهم در مورد دکوراسیون اتاق کوچک کودک که از باید رعایت کنیم ,نورپردازی اتاق کودک است.اهمیت نورپردازی در آرامش خواب کودک بسیار اهمیت دارد .اگر نورپردازی اتاق نوزاد ما , استاندارد نباشد , کودک ما خواب کافی و مفید نخواهد داشت و در آینده ضررهای جبران ناپذیری را متحمل میشویم.
ما بدنبال راههای بروز و خلاقانه در مورد بزرگتر نشان دادن اتاق نوزاد هستیم این مقاله را دنبال کنید هر روز مطلب جدیدی به آن اضافه میشود
من از این دنیا چیـ میخواااااام؟
یه وجب کلبه چوبی:)
 با دو ورق قرص خواب
هیچکس هم نباشه
کلبه هم نشد نشد یه پتو و بالشت و تشک با دو ورق قرص خواب
یک ماه فقط بخوابم... و یه اتاق تاریک که هیچ نور و صدایی نباشه...
خدایا خواب لازمم... 
اگه شبا راحت میخوابید برید خداروشکر کنید که خوشبختید
تو کل هفته میانگین شاید ده ساعت بخوابم
بچه بودیم...
توی فیلم پدر سالار، اسدالله خان خواب بود و یه خواب دید و عرق کرده از خواب پرید و فریاد زد یا ابوالفضل...
من تا مدتها ادای اسدالله خان رو وقت خواب درمیاوردم و مامانم قربون دست و پای بلوری دختر بانمکش میرفت...
حالا هر روز یا حداقل هر هفته قصه من همین شده...
هفته پیش وسط هال خونه خواب بودم که بیدارم کردن...همه گفتن داشتی داد میزدی...اره...داشتم داد میزدم که یه نفر یه نامه ای رو بهم بده و نمیداد...
دیروز هم کلی خواب دیدم و هر بار از خواب پریدم...
با انتخاب صحیح سرویس خواب، صاحب اتاق خوابی زیبا و کاربردی خواهید شد.
استفاده از سرویس خواب مدرن و مناسب در داشتن خوابی راحت و اتاق خوابی زیبا بسیار موثر است. اتاق خواب یکی از خصوصی‌ترین بخش‌های خانه است؛ بنابراین باید در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی این بخش و خرید سرویس خواب استاندارد، سلیقه بیشتری به خرج داد. این دقت نظر سبب می‌شود تا بتوانید فضایی آرامش بخش را در اتاق خواب منزل خود ایجاد کنید.
امروزه شاهد طراحی‌های گوناگونی در حوزه سروی
پاورپوینت دکوراسیون در اتاق خواب فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pptتعداد صفحات: 78حجم فایل: 5176قیمت: 6200 تومانبخشی از متن:
پاورپوینت دکوراسیون در اتاق خواب با 78 اسلاید و شامل سرفصل های زیر است:
اتاق خواب
توصیه هایی در مورد اتاق خواب
نور دراتاق خواب
توصیه های نورپردازی در اتاق خواب
کاربرد اتاق خواب
موقعیت قرارگیری اتاق خواب
طراحی فضای خواب
ابعاد فضای خواب
رنگ دراتاق خواب
نور در اتاق خواب
اتاق خواب والدین (اصلی)
عکس هایی از اتاق خواب اصلی
آینه یکی از وسایل اتاق خواب است که روزانه بار‌ها به آن نگاه می‌کنیم. پس می‌توان از آینه به عنوان یک وسیله تزیینی لذت برد. اگر می‌خواهید آینه خود را با وسایل ساده مثل مروارید، برچسب، نگین، دکمه، شاخه و برگ درخت و ... تزیین کنید، در اینجا چند روش فوق العاده برای تزیین کردن آینه اتاق به شما آموزش داده می‌شود.
زیباست که خود را در آینه‌ای نگاه کنید که با هنر دست خود آن را تزیین کرده‌اید و یادآور خاطره یا تم خاصی برای شما است. 
ادامه مطلب
خواب راحت با دوش آب گرم
دستور العمل هایی وجود دارد که کسانی که میخواهند یک خواب راحت در طول شب را داشته باشند.به عنوان مثال : میدانیم که ورزش منظم ، اتاق خواب خنک راهکارهای خوبی برای استراحت شبانه است.
حمام یا دوش گرفتن قبل از خواب نیز یک درمان شناخته شده برای یک خواب راحت میباشد. زیرا بعد از حمام کردن دمای بدن کاهش میابد که میتواند به خواب راحت ما کمک کند.

ادامه مطلب
چه لحافی استاندارد محسوب می شود ؟لحاف و روتختی از وسایلی هستند که هر فرد زمان زیادی را در طول شبانه روز با آن ها طی خواهد کرد. روتختی و لحاف عضو جدانشدنی اتاق خواب شما هستند. لحاف شما یک‌سوم از شبانه‌روز همراهتان است. پس باید در انتخاب آن دقت کنید.
لحاف بهتر است یا پتو ؟
برای یک اتاق خواب شیک و مرتب، نیاز به دوخت ست لحاف دارید.کلا لحاف سر و سنگین‌تر و رسمی‌تر است و ماندگاری‌اش هم بیشتر.
برای لحاف‌های سفارشی، از الیاف صنعتی
جدید استفاده می‌
برای داشتن خانه‌ای آرام و زیبا باید تمام قوانین فنگ شویی را رعایت کرد.
در این مطلب با 7 اشتباه رایج در چیدمان خانه که معمولاً افراد علاقه مند به این حوزه مرتکب می‌شوند آشنا خواهید شد.
به گزارش مجله دلتا، فنگ شویی یعنی ایجاد هارمونی و تعادل در فضای خانه و داشتن آپارتمانی کاملاً هماهنگ و هارمونیک؛ بنابراین اگر می‌خواهید خانه‌ای پر از انرژی مثبت و آرامش بخش داشته باشید باید تغییراتی را بر اساس راهنمای فنگ شویی اجرا و تمام چیزهایی که بر خلاف
در این مقاله از بخش بازسازی ساختمان کارویس نگاهی داریم به یکی دیگر از تجربیات تیم بازسازی برای یک فرد معلول و بازسازی خانه و اتاق خواب آن.همانطور که می دانید راه رفتن یکی از نعمت های بسیار بزرگی که خدا به ما هدیه داده است اما آیا می دانیم که افراد معلوم در خانه خود دچار چه نوع مشکلاتی هستند؟ باید گفت یک فرد معلول در بخش های مختلف خانه خود دچار چالش های فراوانی است که با یک بازسازی حرفه ای می تواند از پس این چالش ها بر بیاید و زندگی راحتر و بهتر
دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک و نکاتی برای چیدمان و دکور 
اتاق خواب‌های کلاسیک دارای جذابیت بصری خاصی بوده اند و در آن‌ها از اشکال خاصی استفاده می‌شود. شاید از نظر برخی سبک دکوراسیون کلاسیک نوعی سبک قدیمی به حساب آید، اما بسییاری از افراد نیز دکوراسیون کلاسیک را برای منزل خود انتخاب خواهند کرد. این سبک انعطاف پذیری و سازگاری را که معماری مدرن از خود به نمایش می‌گذارد ندارد و این یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های سبک کلاسیک به حساب می‌آید. برای ا
اتاق خواب کوچک را چگونه بچینیم؟
اتاق خواب مکانی برای استراحت جسم و روح است بنابراین آنچه در دکوراسیون اتاق خواب اهمیت دارد ایجاد یک فضای آرامبخش است. در طراحی دکور اتاق خواب داشتن فضای کافی از لحاظ متراژ به ما کمک می کند اما اگر اتاق خواب شما کوچک است نگران نباشید زیرا شما می توانید با چیدمان مناسب برای فضاهای کوچک و نقلی بهترین دکوراسیون را برای اتاق خواب خود انتخاب کنید و اتاق دنج خود را تبدیل به استراحتگاهی رویایی کنید. در این بخش از ن
سرویس خواب از مهمترین وسایل در دکوراسیون داخلی اتاق خواب است طرح و رنگ آن در زیبایی و جذابیت دکوراسیون اتاق خواب تاثیرگذار باشد از این رو بهتر است در هنگام انتخاب مدل سرویس خواب حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید. سرویس خواب ها در انواع مدل های زیبا و مختلف طراحی می شوند و همین تنوع زیاد در مدل و رنگ باعث شده است که در انتخاب طرح و رنگ آن هیچگونه محدودیتی از نظر تنوع وجود نداشته باشد.
مدل سرویس خواب برای اتاق خواب های لوکس و شیک تختخواب و میز توا
قسمت مهمی از روند جابجایی در اسباب کشی، بسته بندی اتاق کودک است. بسته بندی اسباب و اثاثیه اتاق فرزند شما یک پروسه سخت است که زمان و توجه زیادی می خواهد. اگر بخواهیم به اینکه در خانه جدید چه وسایلی را می توان برد و چه وسایلی را نمی توان برد دقت کنیم تصمیم گیری ها برای شما سخت میشود.
ادامه مطلب
ایجاد فضایی بیشتر و مفیدتر
با توجه به اینکه در طول شبانه روز  در مقایسه با طول روز ، مدت زمان کمی نیاز به استفاده از تخت خواب دارید
و عملا در مابقی ساعات ، تخت تقریبا ، بلا استفاده می باشد،استفاده از تخت خواب تاشو این امکان را فراهم می کند تا در ساعات بدون استفاده  ، فضای اتاق بزرگتر و و کارآمدتر باشد.
بدین معنا که فضای زیادی از اتاق خواب شما آزاد می شود و می توانید
در هنگام جمع کردن تخت خواب از فضای خالی موجود در اتاق خواب نهایت استفاده را ببر
سادگی کسل کننده است اما از طرف دیگر طراحی از مد افتاده از آن هم کسل کننده تر است. یکی از مواردی که این روزها به سرعت در حال تغییر است روند طراحی اتاق خواب است. زمینه طراحی اتاق خواب ها همیشه در حال تغییر است. الان نیمی از سال را پشت سر گذاشته ایم و چند ماه دیگر وارد سال جدید می شویم که باعث شده تا همگی هیجان داشته باشند تا ببینند روند های طراحی برای سال بعد چه چیز هایی هستند. اما علت این همه تغییر همه ساله برای اتاق های خواب چیست؟ چه طرح هایی برای
ایجاد فضایی بیشتر و مفیدتر
با توجه به اینکه در طول شبانه روز  در مقایسه با طول روز ، مدت زمان کمی نیاز به استفاده از تخت خواب دارید
و عملا در مابقی ساعات ، تخت تقریبا ، بلا استفاده می باشد،استفاده از تخت خواب تاشو این امکان را فراهم می کند تا در ساعات بدون استفاده  ، فضای اتاق بزرگتر و و کارآمدتر باشد.
بدین معنا که فضای زیادی از اتاق خواب شما آزاد می شود و می توانید
در هنگام جمع کردن تخت خواب از فضای خالی موجود در اتاق خواب نهایت استفاده را ببر
غرقِ در دود و سکوت و حالی بد از بارانی سهمگین!
درب اتاق قفل است ، پنجره‌ای نیست و فانوسی که نفت‌ش به اتمام رسید.
دمر روی زمین ...
زمزمه‌های زیر لب خبر از مردی شکسته دارد ...
اکنون چه ساعتی از روز است؟
اصلا روز است یا شب؟
این لباس را کی به تن کردم؟
چشمانم گرم خواب است ، آرام آرام میگذارم پلک‌هایم خودشان به هم برسند!
و با دهانی پرخون ، به آخرین اصوات تنفسم اجازه‌ی خاموشی میدهم ...
ساعت مرگ : ۰۳:۲۵ بامداد
- بیمار اتاق شماره ۴۲۷
سادگی کسل کننده است اما از طرف دیگر طراحی از مد افتاده از آن هم کسل کننده تر است. یکی از مواردی که این روزها به سرعت در حال تغییر است روند طراحی اتاق خواب است. زمینه طراحی اتاق خواب ها همیشه در حال تغییر است. الان نیمی از سال را پشت سر گذاشته ایم و چند ماه دیگر وارد سال جدید می شویم که باعث شده تا همگی هیجان داشته باشند تا ببینند روند های طراحی برای سال بعد چه چیز هایی هستند. اما علت این همه تغییر همه ساله برای اتاق های خواب چیست؟ چه طرح هایی برای
روند طراحی وب در سال 2019 تغییرات بسیاری داشته است.گرچه باورش سخت است، اما سال 2019 به این معناست که در فصل پایانی سال قرار داریم. در ده سال گذشته اینترنت بسیار رشد و تغییر کرده است. شاهد سلطنت موبایل، معرفی AR ، VR ، AI ، AMP و بسیاری از مخفف های دیگر بودیم. به همان اندازه که تمام این فناوری جدید هیجان انگیز بوده است، تاثیر این تغییرات را در روند طراحی وب واقعاً می بینیم و احساس می کنیم. در بعضی از سالها، روند طراحی به سمت خلاقیت بی حد و حصر سوق پیدا کرد
چگونه یک خواب راحت داشته باشیم؟

,
برای داشتن یک خواب راحت همیشه هم نمی شود سرتان را روی بالش بگذارید و
چشم هایتان را ببنید. در بعضی مواقع عواملی مانند استرس، نگرانی یا چیزهای
دیگری که فکر شما را درگیر می کنند می توانند خواب راحت شما را بر هم بزنند
و نگذارند خوب بخوابید.

اما با روش هایی که در این مطلب گفته می شود می توانید یک خواب خوب و راحت داشته باشید.

نور

سر و صدا و نور اتاق خواب را کنترل کنید. در اتاق خواب
اتاق خواب باید آرام ترین و دنج ترین بخش خانه هر کسی باشد و ورود به آن به انسان آرامش و آسودگی بدهد تا خواب دلپذیر و راحتی هم در آن تجربه کنیم. از سوی دیگر بسیاری از افراد از اتاق خواب فقط برای خوابیدن استفاده نمی کنند و بخشی از کارشان را هم در آن انجام می دهند. بنابراین اهمیت دکوراسیون آن در چنین حالتی دو چندان می شود. می شود با نصب قاب عکس یا تابلو فرش چهره که از تبدیل عکس به تابلو فرش بدست آمده جو آن را صمیمی و متفاوت تر از بقیه قسمت های خانه نمو
قیمت و خرید ملحفه و کاور تشک انگلیش هوم
مطئنا به گوش هر مصرف کننده ای نام برند پرآوازه انگلیش هوم رسید است این برند ترک با کیفیت عالی ، محصولات خود را در زمینه ی خانه و آشپزخانه در بین مصرف کننده به محبوبیت رسانده و با محصولات تولیدی خود در زمینه ی خواب و اتاق خواب سبک و انرژی متفاوتی به آن بخشیده است.
از محصولات خواب و اتاق خواب آن می توان به انواع ملحفه کشدار تشک ، کاور بالش ، ملحفه ساده ، کاور لحاف دو نفره و تک نفره اشاره کرد:
ملحفه و کا
هفت برتری امیر المومنین علیه السلام در کلام حضرت پیامبر صلی الله علیه و آله (به روایت اهل تسنن)
حافظ ابی نعیم محدث و عالم بزرگ اهل تسنن روایت کرده است:
حَدَّثَنَا إِبْرَاهِیمُ بْنُ أَحْمَدَ بْنِ أَبِی حُصَیْنٍ، ثَنَا مُحَمَّدُ بْنُ عَبْدِ اللهِ الْحَضْرَمِیُّ، ثَنَا خَلَفُ بْنُ خَالِدٍ الْعَبْدِیُّ الْبَصْرِیُّ، ثَنَا بِشْرُ بْنُ إِبْرَاهِیمَ الْأَنْصَارِیُّ، عَنْ ثَوْرِ بْنِ یَزِیدَ، عَنْ خَالِدِ بْنِ مَعْدَانَ، عَنْ مُعَاذِ بْنِ
اتاق کاملا سفید
با رنگ رگ هایم ست
روزها به این فکر میکنم که چرا اتاق پرده ندارد
و یادم میرود
و شب به این را میفهمم که چون اتاق من پنجره ندارد
و یادم میرود
و صبح دوباره....
در میان تمام سفیدی ها
یک لیوان پر از فراموشی های تاریکی خود نمایی میکند
اسمش این نیست ولی من اسمش را گذاشته ام : فراموش های تاریک!
این صد و یکمین لیوانی است که باید سر بکشم
چون دکتر ها میگویند این تو را از ذهن من دور میکند
من که باور ندارم
اما سر میکشم
تمامش را
یک جا و یک نفس
باز
این
تخت تا شو مکانیزمی ساده دارد. یک فریم نفری و تاشو با تشکی انعطاف پذیر
کلیت این تخت را تشکیل می‌دهند. این تخت تاشو خصوصا برای دانشجویانی مناسب
است که مدام در حال نقل از این سوییت به آن سوییت هستند. خانواده‌هایی که
مهمان‌های زیادی دارند نیز می‌توانند چند تا از این تخت‌های تاشو را در
خانه داشته باشند تا در هنگام خواب مهمان‌ها مشکل کمبود رخت خواب و جای
خواب نداشته باشند.
همانطور که می‌بینید وقتی این تخت تا می‌شود، جای
بسیار کمی می‌گ
یکی از نکات بارز که در طراحی دکوراسیون اتاق خواب لوکس مشهود است، استفاده از کاغذ دیواری های طرح دار است. این کاغذ دیواری های باعث تلطیف فضا شده و حس آرامش را به افراد ساکن در فضا القا می کند. همچنین ست تخت و میز توالت و دراور، زیبایی خاصی را در فضا ایجاد کرده است. اگر به تصویر این اتاق خواب لوکس دقت نمایید، می بینید که با وجود استفاده از دو نوع کاغذ دیواری، کماکان با یک فضای آرام و بدون هیچ گونه شلوغی بصری روبه رو هستیم. گچ بری های و تزییات بسیا
اتاق مطالعه کودکان را باید با توجه به سلیقه و نیازشان طراحی کنید.

با توجه به اینکه تا چند هفته دیگر  مدارس کار خود را برای سال تحصیلی جدید از نو آغاز خواهند کرد سعی کردیم تا  در این مقاله به مبحث مهم دکوراسیون اتاق خواب دانش آموزان بپردازیم.
در اولین قدم باید بدانیم که فرزند ما  برای داشتن خیالی آسوده و مطالعه مفید به چه چیزهایی نیاز دارد و اتاق او  باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد.
هنگامی که دانش آموز از مدرسه به خانه  برمی‌گردد، به مدرسه د
یکی از اصلی ترین قسمت های طراحی کلی هر اتاق سقف آن می باشد.
برای اینکه بتوانید حس شگفت انگیز بودن را به اتاق کودک خود بدهید طراحی سقف اولین گزینه می باشد.
در این مطلب سعی داریم چندین روش برای تزیین سقف اتاق کودک را ارائه دهیم .
با مجموعه آرچی تاج  که فعال در اجرای دکوراسیون داخلی می باشد همراه باشید…
روش های تزیین سقف اتاق کودک :
استفاده از سقف کاذب برای تزیین سقف اتاق کودک :
سقف کاذب که همان گچبری های از پیش ساخته شده می باشند می توانند یک گ
از قدیم گفتن خواب زن چپه! 
از بس دیشب در مورد کنکور حرف زدیم،خواب امتحان دستیاری رو دیدم! و بسی حالم بد شد! خواب دیدم موعد امتحان رسیده و منم کم خوندم و همه وقتمو هدر دادم و حالا با انتظار بالایی که از خودم داشتم گند زدم به همه چیز :| 
هنوز از بابت خواب بدم تپش قلب دارم
امیدوارم خواب زن چپ باشه
نحوه قرارگیری تختخواب خود برای اتاق خواب خوب فنگ شوییاز آنجا که تختخواب شما بزرگترین (امیدوارم!) و مهمترین قطعه مبلمان در اتاق خواب شما است ، دنبال کردن یک طرح خوب در اتاق خواب فنگ شوی بسیار مهم است. قرار دادن تختخواب خود در بهترین نقطه فنگ شویی برای اتاق خواب باعث ایجاد انرژی بهتری در فضای شما خواهد شد و شما یکی از مزایای آن خواهید بود! بهترین اتاق فنگ شویی را در اتاق خواب خود چگونه می یابید؟ آیا این کار به حدس زدن زیادی احتیاج دارد یا اینکه چ
کاغذ دیواری سه بعدی

پوستر سه بعدی

تولید کننده کاغذ دیواری سه بعدی
پوستر دیواری سه بعدی
پوستر دیواری
کاغذ دیواری سقف
کاغذ دیواری برای سقف
کاغذ دیواری برای سقف پذیرایی
کاغذ دیواری سقفی
پوستر سقف

پوستر نقاشی

کاغذ دیواری نقاشی

کاغذ دیواری طرح نقاشی

کاغذ دیواری دخترانه

پوستر دیواری دخترانه

کاغذ دیواری اتاق کودک

کاغذ دیواری کودک

پوستر دیواری اتاق کودک

کاغذ دیواری پسرانه

پوستر دیواری پسرانه

کاغذ دیواری اتاق خواب کودک

کاغذ دیواری سه بع
برای انتخاب سرویس خواب پسرانه مناسب نیاز دارید تا مدل های مختلف از عکس و قیمت را مشاهده کنید.در وبسایت کپل پا با توجه به جنس چوب،مدل های مختلف برای انتخاب سرویس خواب پسرانه مقاله ای در این مورد تهیه کرده است
تخت خواب نوزاد نوجوان درحالت دو منظوره و سه منظوره دارند که در حالت دومنظوره تخت نوزادی پس از جدا شدن باکس انتهای تخت به تخت خواب نوجوان تبدیل میشود.اما در مدل هاب تخت خواب نوزاد نوجوان سه منظوره علاوه بر تبدیل شدن به تخت نوجوان در زمان
فرش های اتاق خواب یا طبقه روی بچه های راست را انتخاب کنیدبخش اصلی فرآیند در هنگام طراحی اتاق کودک این است که فکر کنید مناسب ترین نوع کفپوش است. گزینه ها عبارتند از:
فرشزیر کف گرم و راحت ، فرش نیز برای نشستن مناسب است. با فرو ریختن وسایل روی آن ، بالشتک فرو می رود و در حال آمرزش است. این همچنین می تواند عایق صوتی مؤثر - در هنگام بازی کودکان مفید باشد.
در روند نزولی ، فرش می تواند رنگ آمیزی شود بنابراین می توان بلافاصله لکه ها را از بین برد و به آرام
در این گزارش ایده های زیبایی برای ساخت کتابخانه مدرن به شما پیشنهاد خواهیم کرد.
داشتن کتابخانه‌ای زیبا و جذاب حتی برای افرادی که کتابخوان نیستند هم ممکن است جالب باشد، زیرا فضای ایجاد شده نه تنها برای قرار دادن کتاب، بلکه برای چیدمان وسایل تزیینی نیز بسیار کاربردی است. در این گزارش از مجله دلتا به نقل از سایت ستاره قصد داریم چند مدل از کتابخانه‌های جذاب را به شما معرفی کنیم.
کتابخانه‌های مدرن انواع گوناگونی دارند و اغلب با مواد چوبی و فلز
کاغذ دیواری سه بعدی

پوستر سه بعدی

تولید کننده کاغذ دیواری سه بعدی
پوستر دیواری سه بعدی
پوستر دیواری
کاغذ دیواری سقف
کاغذ دیواری برای سقف
کاغذ دیواری برای سقف پذیرایی
کاغذ دیواری سقفی
پوستر سقف

پوستر نقاشی

کاغذ دیواری نقاشی

کاغذ دیواری طرح نقاشی

کاغذ دیواری دخترانه

پوستر دیواری دخترانه

کاغذ دیواری اتاق کودک

کاغذ دیواری کودک

پوستر دیواری اتاق کودک

کاغذ دیواری پسرانه

پوستر دیواری پسرانه

کاغذ دیواری اتاق خواب کودک

کاغذ دیواری سه بع

سرویس خواب نوجوان
این روز ها همه ی فرزندان خانواده دارای اتاق ها و سرویس خواب جداگانه هستند، مخصوصا نوجوانان که قطع به یقین خواهان سرویس خواب نوجوان مجزا برای خود می باشند، که این مسئله کمی برای خانواده دشوار است تا هم در مورد هزینه و هم در مورد کیفیت کالا بهترین را انتخاب کنند. حالا اگر یکی از فرزندانتان نوجوان باشد مسئله سخت تر می شود، زیرا فرزندتان دیگر بزرگ شده و خود هم در انتخاب سرویس خواب نوجوان اتاق خود نظر می دهد و ممکن است فقط از ر
دارم به این فکر میکنم که اگر خواستم یه روز ازدواج کنم مطمئن بشم طرف مقابلم پر خواب نیست !!! 
وگرنه قطعا جدا میشم !
از صبح تا الان تو اتاق خوابیده ! 
گفت برا نماز بیدارش کنم ساعت ۶ عصر و بیدارم نشد ! 
هر روزشم همینه ها ! 
تو این ۶ سال عین هر روزش همینه ...
بعد میگه نه من زیاد نمیخوابم ! 
میخوام کله اش رو بکوبونم به دیوار :)) 
یعنی اگر هم خونه ام بود یا تا الآن کشته بودمش ، یا به احتمال ۹۹ درصد خودم رو کشتم ... 
توی اتاق کار داشتم و نمی خواستم بچه ها متوجه بشن
چون اتاق ما جذاب ترین جای خونه واسه بچه هاس همه چی رو به هم میریزن
به علی گفتم من چند دقه تو اتاق کار دارم نیای پشت در سر و صدا کنی کوثرم بیاد سراغم /:
میگه: تو اتاق چیکار داری؟
گفتم: خب کار دارم دیگه
میگه: مامان جان همونطوری که شما اخبار می بینید و میخواید از همه چی سر دربیارید منم دوست دارم از همه چی سر دربیارم توی اون اتاق چی کار دارید؟
تا حالا تو عمرم اینجوری قانع نشده بودم /:
ساعت چند لعنتی بود که بوی تهوع آور از خواب سبک و نایاب بیدارم کرد. عذاب در عذاب. بزرو از تخت پیزوری و بلند پایین اومدم، دم اتاق وایستادم، درست وسط راهرو، چند قدم عقب تر از اتاق من یک تیکه سیاه و شل بود. اونقدر بدبو و عجیب بود که نمیشد بهش گفت گه. حالم داشت بهم میخورد، مغزم از بو درد گرفته بود.کدوم بدبختی بوده که نتونسته به اون دستشویی پر از عفونت لعنتبی برسه. و لعنت به این پرستارا و دکترا که از انجام وظیفه فقط قیافه گرفتن رو بلدن.
اینم از سحرگاه
این اتاق شاهد همه نوعِ منْ بوده!از منِ ابله با آرزو ها چرت و پرتی که امروز نسبت بهشون احساس بیگانگی و تنفر میکنم تا منِ گیج که تازه فهمیده نه اونی هست که خودش فکر میکرد و نه اونی که بقیه فکر میکردن و شاید هنوزم فکر میکنن!
هم شاهد کثافت کاریام بوده و هم شاهد اندک کارای به درد بخورم! هم منِ سحر خیز رو دیده و هم منِ تا لنگ ظهر خواب! 
این اتاق هم میتونه منِ جوگیری که تمام روز داشت کتابای چرت و پرت برایان تریسی رو میخوند و رویا بافی میکرد رو به یاد بیار
این اتاق شاهد همه نوعِ منْ بوده!از منِ ابله با آرزو ها چرت و پرتی که امروز نسبت بهشون احساس بیگانگی و تنفر میکنم تا منِ گیج که تازه فهمیده نه اونی هست که خودش فکر میکرد و نه اونی که بقیه فکر میکردن و شاید هنوزم فکر میکنن!
هم شاهد کثافت کاریام بوده و هم شاهد اندک کارای به درد بخورم! هم منِ سحر خیز رو دیده و هم منِ تا لنگ ظهر خواب! 
این اتاق هم میتونه منِ جوگیری که تمام روز داشت کتابای چرت و پرت برایان تریسی رو میخوند و رویا بافی میکرد رو به یاد بیار
با چراغ دیواری دکوراتیو می‌توانید فضای زیبایی را برای اتاق خواب خود به وجود بیاورید.
یکی از بهترین وسایلی که می‌توانید با آن یک نورپردازی زیبا و شیک برای اتاق خواب خود درست کنید، چراغ خواب دیواری است. چراغ‌ها مدت‌ها است که فقط با هدف روشنایی ساخته نمی‌شوند. امروزه طرح‌ها و مدل‌های بسیار متنوعی از انواع مدل چراغ دیواری دکوراتیو در بازار موجود است که هر یک عملکرد متفاوتی داشته و برای اتاق خواب یا سالن پذیرایی کاربرد دارند.
همانطور که
کودکان ثمره زندگی هر فرد هستند و برای آسایش و راحتی آنها به دنبال بهترین تصمیم ها هستیم. بازسازی و طراحی دکوراسیون مجدد اتاق کودک می تواند به عنوان یک چالش محسوب شود. می توان از سبک ها و متریال متفاوتی برای بازسازی اتاق کودک پیدا کرد. این مواد می توانند با توجه به جنس به انواع مختلفی در کنار هم قرار گیرند. در این مطلب به روش هایی برای بازسازی اتاق کودک سازگار با طبیعت اشاره می کنیم.
۱) استفاده از چوب طبیعی در اتاق خواب کودک:
چوب یکی از محصولاتی
عکاسی لیز دالیآویز بیانیهدر بعضی موارد ، یک نور کم نور مانند این آویز بدون ریش چمن در یک اتاق توسط Suzanne Childress Design. ، در واقع می تواند توهم فضای بیشتری را ایجاد کند.

آلیسا روزنکجداول دیواریک میز کنار تخت دیواری در اتاق خواب طراح Raquel Garcia اطمینان حاصل می کند که از هر اینچ مربع استفاده شده است و این امکان را به اتاق کمی اضافی برای یک صندلی سفارشی با نمای اختصاصی می دهد.

BEDSIDES SMARTدر اتاق خواب اصلی این آپارتمان West Village ، تختخوابها و میزهای کنار آن
 قیمت سیسمونی نوزاد در سال98 چگونه بود؟
نوسان قیمت در سال ۹۷ بسیار زیاد بود و قیمتها بشدت بالا و پایین شد،اما در سال ۹۸ ثبات قیمت ها کمی بیشتر شده است و میتوان برای خرید سرویس خواب نوزاد و سرویس خواب نوجوان برنامه ریزی انجام داد.به عنوان مثال میتوانید قیمت سرویس خواب نوزاد کد۱۰۰ را از سایت ما مشاهده کنید.این قیمت برای جنس ام دی اف میباشد و در صورتی که بخواهید از جنس ملامینه استفاده کنید فیمت ها کمی کمتر خواهد بود.نکته ای که در تهیه سرویس خواب
فروش ویلا لوکس جنگلی
طراحی ساخت دوبلکس 
نما رومی
250 متر بنا
280 متر زمین
4 خواب و 3 مستر
محیطی شهرکی دنج و خوش نشین
امنیت بالا
حیاط محوطه سازی شده
گل و گیاهان زینتی
کفپوش حیاط سنگ
2 تراس نشیمن وسیع با ویو جنگلی 
سالن پذیرایی وسیع با کف سرامیک درجه یک
سقف کناف با نورپردازی مخفی و هالوژن
سرویس ایرانی و فرنگی
درب ورود ضد سرقت
پنجره های بزرگ با نورگیر عالی و ویو عالی 
خرید ویلا جنگلی 
ویلا جنگلی دوبلکس در محمودآباد
خرید ویلا لاکچری شمال
فروش ویلا لو
چشم‌هام را بسته بودم. ترومایِ بی‌پدر دست‌هاش را محکم فشار داده بود به گلویم. گلویم شور شده بود. نوکِ بینی‌م تیر کشیده بود و خون پاشیده بود کفِ اتاق. خالی‌یم، مثلِ خالی بودن اتاقِ نورانی و سفید و لاینتهایِ خواب‌های تکراری‌م توی شیش‌سالگی و پانزده‌سال بعدترش. خالی‌م و دراز به دراز افتاده‌م کفِ اتاق. خلا محض و مزخرف، تمام آنچه است که می‌بینم. اتاقی سفید. سفیدِ سفید، مثلِ برفِ دست‌نخورده‌ی دشت‌. بیدارم و کابوس می‌بینم. نبودن‌ها را دیده
خواب و خوابهای جالب

ما می­دانیم که انسان و احتمالا بیشتر یا برخی از جانوران در طی شب یا روز که به خواب می­ روند، خواب می­ بینند. اما آیا روزی مشخص خواهد شد که گیاهان و حتی موجوداتی که ما با چشم خود نمی­ بینیم نیز خواب می­ بینند. موجوداتی از قبیل جن( و زیر مجموعه های آنان)، موجودات فضایی، موجودات ریز میکروسکوپی ( از قبیل میکروب، ویروس، باکتری و...)، سلولهای بدن ، اسپرمها و تخمکها نیز آیا خواب می­ بینند یا اصلا به خواب می­ روند. در حال حاضر شاید هن
امام حسن علیه السلام شبیه‌ترین مردم به رسول خدا صلی الله علیه و آله
شیخ مفید رضوان الله علیه روایت کرده است که امام صادق علیه السلام فرمودند:
كانَ الحَسَنُ أشبَهَ النّاسِ بِرَسولِ اللّه ِ خَلقا و سُؤدُدا و هَدیا.
امام حسن علیه السلام در خلقت و سیرت و شرافت شبیه ترین مردم به رسول خدا بود.
الارشاد، تالیف شیخ مفید، جلد ۲، صفحه ۵، چاپ موسسه آل البیت لاحیاء التراث
بعد از گذراندن یک روز طولانی و پر مشغله به یک اتاق خواب آرامشبخش و راحت و امن نیاز خواهیم داشت برای استراحت و تجدید قوا برای شروع یک روز جدید ، بنابراین بازسازی اتاق خواب یکی از راه های دلنشین کردن آن است . بازسازی اتاق خواب شامل المانها یی چون رنگ دیوارها و تزیینات داخلی و کفپوشها و … میشود در ادامه بازازی انواع اتاق خواب را بررسی خواهیم کرد

بازسازی اتاق خواب کوچک 
درسته که فضای کوچک اتاق خواب برای ما محدودیت ایجاد میکند اما با به کار گیری
شفاف، مدرن و کم عمق، این درخشان های خاکستری پر از درام سایه دار است. لهجه های گیاهی سبز، نگاهی بیندازند، از سنبله های کوچک تا کل دیوارهای برگ های سرسبز. خاکستری مدرن است که برای یک پالت هوشمند هوشمند استفاده می شود اما چقدر زیتون لازم است تا آن را صاف نکنند؟ این سه تور خانه نشانگر تغییرات مختلف در موضوع است، همچنین نحوه استفاده از سایه، بافت و لایه بندی برای حفظ ظاهر طراحی داخلی خاکستری. همچنین شما می توانید طراحی سفارشی میز یا میز ناهار خور
آشنایی با طراحی منزل و دکوراسیون عروس این روزها می‌تواند به عروس و دامادها در تعیین سبک مناسب و موردپسندشان در فضای منزل جدید کمک‌رسان باشد.
دکوراسیون عروس
شاید بتوان بیان کرد که این‌گونه دکوراسیون اغلب در بین ایرانی‌ها بیشتر موردبحث و بررسی است و تازه‌عروس‌های ایرانی بیشتر در تکاپو برای تزئینات منزل و دکوراسیون آن نسبت به دیگر کشورهای جهان هستند البته به خاطر فرهنگ ایرانی و توجه بسیار به فضای منزل و دکور آن است ولی مسلماً در کشورهای
برای مرتب کردن اتاق کودک ایده های ساده‌ای وجود دارد که با شما در میان خواهیم گذاشت.

مرتب کردن اتاق‌های به هم ریخته  کودکان همواره دغدغه مادران است. مخصوصاً کودکانی که در هنگام بازی اسباب  بازی‌ها و یا وسایل خود را در کل اتاق پخش می‌کنند.
کودکان در طول روز، فعالیت‌های بسیاری را  در اتاق خواب مخصوص خودشان انجام می‌دهند و این فعالیت‌ها باعث شلوغ شدن و  بی نظمی در فضای اتاق خواب کودک می‌شود. یک دکوراسیون شلوغ را هیچکس دوست  دارد به خصوص
خیلی وقت بود که راحت می‌خوابیدم. و به قول ملت خواب نمی‌دیدم. چندین سال(البته درستش اینه که خواب‌هام رو یادم نمیموند)
اما ده روزه که شب‌هام دیوانه کننده شدن.
اول اینکه خوابم نمی‌بره. هر شب دست کم دو سه ساعت توی رخت خواب تقلا می‌کنم.
بعدشم که خوابم می‌بره تا همون ساعت شیش و هفت، دو سه بار خواب می‌بینم و از خواب می‌پرم. یعنی هر ساعت تقریبا یک‌بار، ساعتی یک خواب، خواب‌های لعنتی مزخرف :|
اوضاعیه خلاصه
بهترین روش ها برای درمان خروپف کردن در خواب

در اینبخش با بهترین روشها برای درمان خروپف آشنا میشویم. خروپف کردن در خواب دلایل خیلی زیادی دارد، میتواند مشکلات تنفسی باشد یا این کـه نوع خوابیدن شـما باعث آن می شود، گاهی اوقات خواب های عمیق هم دلیلی بر خروپف کردن هستند، در ادامه این مطلب بطور کامل با علل خروپف کردن و همچنین درمان های سریع و کاربردی آن آشنا میشویم. 

ادامه مطلب
دم فضایی-پایه ی نهم-صفحه ی ۲۱-درس یکم
انشا آزاد با موضوع آدم فضایی
مقدمه:همه ی ما بچه ها همیشه در کودکی آرزوی دیدن ادم فضایی را داشته ایم و شاید هم چنان داریم.گاهی انقد مشتاق این موضوع هستیم که در خواب و رویا آن ذا می بینیم…
تنه ی انشا:من همیشه در آرزوهایم دیدن ادم فضایی بوده و شب ها لب پنجره ی اتاق می نشستم و به آسمان سیاه و ستاره های چشمک زن نگاه می کردم و از همان جا با آدم فضایی ها صحبت می کردم.همیشه می گفتم که چرا من را به پیش خود نمی برید؟!
همی
یکی از مزایای هم اتاقیایی که نه اهل نماز خوندن هستن نه اهل روزه شدن و تازه باهات اتمام حجت کردن که صدای گوشیت مبادا بلند بشه که ما بد خواب میشیم اینه که عادت میکنی بدون صدای گوشی سر ساعت اتوماتیک از خواب بلند بشی یعنی این همه سال هم اتاقیای مذهبی داشتم هیچ کدوم نتونستن کاری بکنن که من راحت صبح بدون هیچ دردسری از  خواب بلند بشم ولی خدا خیرشون بده این هم اتاقیای  لائیک امسالم همه نماز صبحا سر اذون بیدار بودم الانم سر ساعت سحر بیدار میشم 
تازه ه
مشخصات و قیمت سرویس رو تختی مادام کوکو
ست سرویس روتختی تک نفره مادام کوکو مدل 1kntcc0296121 یکی از محصولات خواب و اتاق خواب برند مادام کوکو که یک برند زیبا و مجلل ترکیه‌ایی است می باشد.سبک محصولات مادام کوکو ترکیبی از سبک قدیم و جدید با روحیه پاریسی است، بنابراین بسیار مورد پسند اقشار مختلف جامعه و افرادی است که لوکس گرایی توام با حس کلاسیک را دوست دارند.انتخاب روتختی مناسب در کنار انتخاب تخت خواب راحت ، در آرامش و بهداشت خواب تاثیری غیرقابل

دو هفته پیش :

خونه را جارو برقی کشیدم خواب بودبیدار شدگفت پس شام با منبا تکه های کوچیک مرغ داخل فریزر شام خوشمزه ای درست کرد.....صبح جمعه از خواب بیدار شدم، دخترک را با ماساژ و مهربونی از خواب بیدار کردصبحانه را تا خواب بودم اماده کرده بود؛ مثل هر روز
مجموعه ای بی نظیر از قیمت سرویس خواب دو نفره .
اتاق خواب شاید در نگاه اول فقط مکانی برای خوابیدن به نظر برسد ولی هرگز
نباید از این موضوع غافل بود که اتاق خواب بیشتر از آنکه صرفا محلی برای
خواب باشد محلی برای آرامش روحی افراد است، وگرنه انسان میتواند در هر جایی
بخوابد ولی جاییکه بتواند آرامش خود را پس از یک روز سخت دوباره بدست آورد
چیزی متفاوت از صرف خواب است. خوشبختانه امروزه افراد به این مهم پی برده
اند و از طرق مختلف سعی در ایجاد اتاق خوا
تمام هم و غمم این بود که به آنجا برسم
تا آسوده شوم
اما الآن که با صد ضرب و زور راضی شده ام که اینجا جای آسایش است آسوده خاطر نیستم
آشفته و خسته ام از خواب

- متن تصویر .... آرزو بر جوانان عیب نیست
- ای ناشناسی که نظرت برای شعر عمو شبلی را حذف کردم ببخش حقت بود خیلی لحنت خوب نبود

صدای گریه‌ی مامانم رو شنیدم و از خواب پریدم. انقدر نزدیک و واقعی که تا برسم به اتاق دوبار خوردم زمین. بعد می‌بینم خونه آرومِ و مامان حالش خوبِ و مشغول به مرتب کردن. خداروشکر...
+خواب‌های لعنتی!
+سالگرد عمه نزدیکِ و باز من آشفته شدم
با نصب کمد دیواری می‌توان از بروز آلودگی بصری در خانه جلوگیری کرد.
با توجه به کوچک بودن فضای آپارتمان‌های کنونی، ساخت کمد دیواری یک ضرورت محسوب می‌شود. این وسیله‌ی کاربردی علاوه بر ایجاد نظم بصری باعث مرتب و زیباتر دیده شدن فضا نیز می‌شود.
با استفاده از کمد‌های دیواری می‌توانید وسیله‌هایی که قصد ندارید برای مدت زیادی استفاده کنید را در آنجا قرار دهید، بدون اینکه نگران گم شدن یا آسیب دیدن آن‌ها باشید.
توجه داشته باشید که از کمد دیواری
قبل از ورود به اتاق به ساعت نگاهی انداختم
سه و بیست و پنج دقیقه را نشون می داد
وارد اتاق شدم
پرتوهای خوشرنگ و کم رمقِ مهتاب از لابلای چینِ پرده ها روی فرش وِلو شده بودن
نشستم کف اتاق و روی حریر لطیف مهتاب دست کشیدم
چقدر زیبا بود..
چقدر جادویی بود..
و چقدر دلم می خواست توی اون نور ظریف و مطبوع دراز بکشم
چقدر دلم می خواست توی اون نورِ دلربا خودم رو به خواب بزنم و تو از بالای سرم، سر برسی
چقدر دلم می خواست سر برسی و بی هیچ حرفی تا ساعتها به والس پرده و
خواب خواب خواب. صبح های من اینجوری شروع میشه پر از خستگی. ساعت ده یازده بزور خودمو ببیدار میکنم تا دوازده یک منگم. میرم حموم تا دو. بعدش نهار میخورم و بعد از این پا اون پا کردن بالاخره شروع میکنم. هرروزم میخوام این روند رو تغییر بدم اما مشکل اصلی یعنی خواب زیاد همچنان هست. مها میگه باید به خودت غلبه‌ کنی اما من میگم دست من نیست. ولی مها میگه دست تو. پس چرا نمیتونم؟؟ هر روز به خودم قول میدم که فردا دیگه اینجوری نباشم. ولی نشده تا حالا شاید فردا شد
تصور کنید که برای مصاحبه شغلی وارد شرکتی شده‌اید و در اتاق جلسه منتظر فرد مصاحبه‌کننده هستید. در طول چند دقیقه‌ای که منتظر مصاحبه‌کننده هستید، شاید هزاران بار خودتان را در موقعیت شغلی مورد نظر تصور کرده‌اید که ناگهان فرد مصاحبهکننده وارد اتاق شده و با یک نگاه به شما می‌گوید: «شما مناسب این موقعیت شغلی نیستید…» آیا فکر کرده‌اید که او چگونه رمزگشایی زبان بدن را انجام داده است؟

ادامه مطلب
بسم الله

اول بچه‌گربه‌ها ول کنِ درِ توریِ ورودی خانه نبودند حالا بزرگترهایشان بست می‌نشینند و بلند نمی‌شوند. می‌خواهم بیشتر از آن‌ها برایتان بگویم. این‌ها خیلی طفلی هستند. وقتی بعدِ هزار بوق بوق کردن از آن‌ها و هزار و چهارصد بوق بوق کردنِ متقابل از ما، بالاخره در باز می‌شود و کسی برایشان غذا می‌برد، جستی می‌زنند و می‌پرند روی غذا، اما ای دل غافل. دشمنِ غذایشان از راه می‌رسد. نه یک گربه‌ی هیکلی است و نه یک حیوان قلدرِ دیگری. او یک مر
برای دیوار اتاق نوزاد دختر بیشتر باید از رنگ های شاد و لطیف استفاده کنیم .ترکیب رنگ های شاد مانند صورتی نارنجی سبز لیمویی و سفید بسیار برای اتاق نوزاد دختر مناسب خواهد بود .البته رنگ های اتاق نوزاد دختر فقط به این چند رنگ محدود نمیشود و میتوانید در این لینک به طور مفصل در مورد آن بخوانید.
برای چیدمان اتاق نوزاد دختر رو میشه به راحتی یک اتاق خوشگل و دلباز طراحی کرد.
اهمیت ایمنی و زیبایی فرش برای هیچ کسی پوشیده نیست ، فرض کنیدکه کودک شما روی چنین فرش نرمی بازی کند . سپس به سمت مبل راحتی خود رفته و یک کتاب نقاشی را رنگ آمیزی کند.طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد شما بقدری جذای است که مطمئن باشید کودک شما حاضر نخواهد شد از اتاق خود بیرون بیاید و بیشتر وقت خود را در این اتاق سپری خواهد کرد.
یه تنهایی یه خلوت یه سایبون یه نیمکت
میخوام تنهای تنهاااااااااا باشم دور از جمااااااااعت
نه گوشی، نه اینستا، نه واتساپو بچه ها. هیییییییچ کس؛ حوصله هیچکیو ندارم.
پتانسیل اینم دارم که کسی بهم بگه بالا چِشِت ابروعه تا بشینم سه ساعت اَر بزنم.
دلم میخواد نه به خواب نه غذا نه هیچ چیز دیگه احتیاج داشتم.مخصوصا خواب.اون وقت خودمو تو اتاق حبس میکردمممممممم به صندلیم چسب میزدم و تا خوده تیر میخوندم.تا بلکه حالم خوب شه.
همه‌ی ما دوست داریم خانه‌هایمان همیشه تمیز و مرتب باشد و تمامی اسباب‌اثاثیه در جای خود قرار داشته باشند، هیچ‌کس یک‌خانه به‌هم‌ریخته را دوست ندارد؛ اما مگر می‌شود خانه همیشه تمیز بماند؟ حتی خانه‌هایی که کمترین رفت‌وآمد را دارند و نظافت روزانه در آن‌ها انجام می‌شود نیز مورد هجوم گردوغبار قرار می‌گیرند. به همین دلیل باید هر چندوقت‌یک‌بار به گردگیری و نظافت خانه بپردازیم. شما برای تمیزکردن منزل چه برنامه‌ای دارید؟ آیا برنامه هفتگ
کولر گازی اجنرال حالت قوی : عملکرد حداکثر جریان هوا در حالت های سرمایش و فن فعال شده و به سرت اتاق را به محیطی راحت تبدیل می کند.کولر گازی اوجنرال تغییر حالت خودکار : دستگاه براساس دمایی که تنظیم کرده اید و همچنین دمای اتاق به طور خودکار بین گرمایش و سرمایش تغییر حالت می دهد.کولر گازی اجنرال چرخش خودکار دو جهته: حرکت نواسانی ترکیبی دمپر ها باعت تغییر خودکار هر دو جهت افقی و عمودی و وزش باد می شود.کولر گازی اوجنرال سرعت اتومات فن : میکروکامپیوت
اگر شما از جمله کاربرانی هستید که به دنبال خرید تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TGK210 هستید، برای شناخت بیشتر امکانات این تلفن با ما همراه باشید.
هماهنگی تلفن بی سیم پاناسونیک KX-TGK210 با دکوراسیون داخلی
تلفن بی سیم ساده و مدل ایستاده رنگ نقره ای پاناسونیک KX-TGK210 براحتی می تواند با طراحی داخلی مدرن دکوراسیون  منزل شما هماهنگ باشد و فضایی شیک را به نمایش بگذارد.
زمانی که با شما تماسی گرفته می شود رنگ زیبا و نسبتا کم نور LED این تلفن کاملا با اتاق خواب همخوان
اینم از نقشه ی خونه ی رویایی من ... 
تنها جایی که میتونه براتون سوال بشه احتمالا تو اتاق خواب اون گوشه جای خواب آنتراکس ئه ... 
آنتراکس سگ منه ، که سر تا پا مشکیه ....
احتمالا هم از نژاد شیواوا باشه :) 
+عکس رو اول فرستادم برای تسنیم ...
گفت دوست داری خونه ات کدوم شهر دنیا باشه ؟ 
فکر میکنین جوابم بهش چی بود ؟؟؟ 
 اثرات خواب بر سلامت پوست
در سال ۲۰۱۹ برآورد می شود که صنایع مرتبط با مراقبت از پوست رقمی بالغ بر ۱۳۰ میلیارد دلار فروش داشته باشند. این مبلغ نشانگر اهمیتی است که مردم سراسر جهان به 
سلامت، شادابی و زیبایی پوست خود می دهند. اما در کنار تمامی هزینه و زمانی که افراد برای مراقبت از پوست خود صرف می کنند، گاهی رموز ساده ای وجود دارند که
 می توانند تاثیرات شگرفی بر سلامت و شادابی پوست به خصوص پوست صورت افراد داشته باشند. یکی از این رموز ساده و عملی،
اجاره آپارتمان 3 ماهه ستار خان
اجاره آپارتمان 3 ماهه ستار خان یک واحد 76 متری بسیار شیک است. این واحد دارای امکانات کامل است. دو اتاق خواب و سالنی خوش نقشه دارد. ساختمان 6 طبقه است. این واحد در طبقه چهارم قرار دارد. واحد مذکور بسیار تمیز و خوش نور است. از ویژگی های دیگر این سوئیت می توان به دسترسی عالی به مترو و مرکز خرید و خیابان های اصلی اشاره کرد.
برخی از ویژگی های کلی و امکانات اجاره آپارتمان 3 ماهه ستار خان
وسایل کامل آشپزخانه
یخچال فریزر
اجاق
شب را پیش پدر می‌مانم. در اتاقی بر شیب تند کوهستان. از لای پنجره سوز سردی به صورتم می‌خورد. روی صندلی اتاق همان طور نشسته به خواب می‌روم. تا اذان صبح رویاهای عجیب دست از سرم بر نمی‌دارند. در خیالم تنهایی مردی است که از آتش میان جنگل‌های انبوه فرار می‌کند و به زمستان سرد شهری می‌رسد که همیشه شب است. شب از نور درختان پرتقال روشنایی می‌گیرد. مرد شب‌ها میان کوچه‌ها راه‌ می‌رود و زیرلب حدیث درختان آتش‌گرفته را می‌خواند. گاهی هم رویای عجیب س
رازهای انتخاب رنگ اتاق خواب را برای رسیدن به آرامش بدانید ، هر کدام از رنگها اثراتی روی ذهن و روان شما دارند که یک به یک به آنها اشاره خواهیم کرد.
انتخاب رنگ فرش اتاق خواب
رنگ ها نقش مهمی را در زندگی ایفا می کنند، انتخاب بهترین رنگ ها طبق شخصیت مهم است. در این مقاله لیستی از رنگهای مختلف که برای اتاق خواب مناسب است را به شما معرفی می کنیم و سعی کنید طبق شخصیت تان بهترین رنگ ها را انتخاب کنید چون این رنگ ها می توانند وضعیت زندگیتان را تغییر دهد.
ا
دیشب خواب دیدم فکرامو نوشتم، یکی از بچه ها اینجا دیدتشون و خونده و به بقیه نشون داده.
خواب دیدم گریه کردم. وقتی می نوشتمشون.
خواب دیدم جرئت حرف زدن داشتم.
خواب دیدم برای یکی مهم بود.
خواب دیدم خسته شده بودم از اینکه همون چیزی باشم که ازم میخوان. خواب دیدم دلم میخواست یه بار مهم باشه من چی میخوام.
ولی خب. نیستم؟ اگه خسته شده بودم الان وضعم این نبود.
اگه خسته شده بودم هر روز به همه پیام نمیدادم که یک دقیقه بعدش حذفش کنم.
اگه خسته شده بودم، فرقی می کر
بسم الله الرحمن الرحیم.
خواستم خبر بدم که یه قمری، درست روی قفسه های کتاب اتاق انباریمون لونه ساخته 
و از قرار معلوم قرار به زودی چند جوجه کوچک هم به جمع خانوادگیشون اضافه بشه :)
این مخلوق خدا که از گوشه شکسته پنجره به درون اتاق اومده، شاید حتی فکرش ر و هم نمیکرد که پر رفت و امد ترین اتاقِ خونه رو برای سکونت برگزیده. در هر حال ما میدونستیم که دو تا قمری هی میان و میرن ولی نمیدونستیم اینجا سرمایه گذاری کردن برای تشکیل خانواده. :)
چه خبر از پرنده ه
استفاده از وسایل تزئینی در سقف و دکوراسیون اتاق کودک در عین حال که اتاق کودک باید فانتزی و هیجان انگیز به نظر برسد، ولی پیدا کردن آسایش و آرامش در دکوراسیون اتاق کودک باید حرف اول را بزند.بهتر است از آویزهای زیبا، رنگی و براق که در زمینه رنگ اندکی متضاد با فضای اتاق باشد، استفاده کرد.طرح ماه و ستاره با احساس نگاه به آسمان می تواند خوابی آرام و لذت بخش برای کودک ایجاد کند.
اجاره روزانه آپارتمان مبله در سعادت آباد
اجاره روزانه آپارتمان مبله در سعادت آباد یک واحد آپارتمان مبله در کوچه ای دنج و خلوت می باشد. واحد در طبقه 4 قرار دارد. ساختمان دارای نگهبانی 24 ساعته است. نقشه مهندسی و بی نقص ، نورپردازی عالی ، دسترسی محلی آسان و ... از مزایای این آپارتمان به شمار می روند. ساختمان از امکانات کامل نظیر آسانسور ، پارکینگ ، آیفون تصویری و ... برخوردار است. مساحت واحد 67 متر مربع است.
مشخصات کلی و امکانات اجاره روزانه آپارتمان
علت خنک نکردن کولر گازی :کولر های گازی یک سیستم چرخشی در هوا ایجاد می کنند. آنها دمای گرم اتاق را دریافت می کنند و به بیرون انتقال می دهند و در عوض هوای سرد را به محیط داخل خانه هدایت می کنند. اگر گرمای بیرون اتاق به شدت بالا باشد کولر های گازی در انتقال هوای داغ به بیرون اتاق دچار مشکل می شوند. یکی از استاندارد هایی که در کولر های گازی رعایت می شود این است که این کولر ها در یک درجه حرارت به خوبی کار کنند و در درجه حرارت دیگر کار خود را متوقف کنند.
آدمها از وقتی می فهمند می شود رفت، راه می افتند و می روند و می روند و می روند.
 تا وقتی خسته شان می شود. 
شاید هم آینده نگر می شوند.
بعضی هم یکمرتبه پیر می شوند. 
و آنجایی که می ایستند می شود خانه شان. 
وگرنه مسافرخانه یک دروغ بزرگ است. مسافرها هرگز خانه ای نداشته اند.
  *بر گرفتہ از رمان در پرتویے دیگر*
   موقع اذان صبح بود. مهناز طبق منوال همیشہ بہ حیاط آمد تا وضویے بگیرد و همراه خواهر بزرگترش بہ نماز بایستد اما با صحنہ ایے مواجہ شد کہ نگرانیش را از بابت خواهرش افزونتر ساخت؛... درِ اتاق پروانہ بستہ بود و چراغ آن خاموش و هیچ صدایے از آنجا بگوش نمےرسید! مهناز سریع بسمت اتاق پروانہ آمد در اتاق را آرام زد و خواهرش را صدا زد اما جوابے نشنید. نگرانتر شد؛ در اتاق را باز نمود و وارد آنجا شد. فضاے اتاق کاملا تاریڪ بود و
آپارتمان مبله در اکباتان
آپارتمان مبله در اکباتان یک واحد آپارتمان بسیار شیک و فوق العاده خوش نقشه است. آپارتمان مجموعا ۱۰ واحدی ( در ۵ طبقه ) است. واحد مذکور در طبقه دوم قرار دارد. ساختمان در کوچه ای دنج و تمیز واقع شده و از دسترسی آسان به مترو برخوردار است. آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، بالکن ، نگهبانی و ... از جمله امکانات ساختمان هستند. واحد بسیار خوش نور و آفتاب گیر است. دکوراسیون شیک ، نورپردازی عالی ، کف سرامیک و ... از مزایای دیگر این واحد به
دانلود آهنگ جدید رادمان چشم های بی خواب
Download New Music Radmaan Cheshm Haye Bi Khab
آهنگ جدید رادمان بنام چشم های بی خواب
چه جوری فک کنم نمیفهمی نگامو
چشمای تو که چیزه دیگه ای رو میگه میگن که لو میده یه عاشق رو نگاهش

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ چشم های بی خواب

آهنگ های رادمان
تو خواب های اخیرم مکان هایی رو میبینم که هیچ وقت ندیدم. وارد خونه هایی میشم که تا حالا ندیدم. آدم های دور هم زیادن تو خوابام. مثلا خواب دیدم دبیرِ دوستم داییِ سال پایینیمونه :| و کلی چیزای عجیب.
دیشب خواب دیدم میریم گردش. جاهایی که تو خوابای قبل دیده بودم و من با دهن باز از شگفتی میگم خدااای من. من اینا رو تو خواب دیده بودمممم.
فک کن! تو خوابم خواب دیده بودم :)
جدید ترین فرش عروس
جدیدترین فرش عروس
جدیدترین فرش عروس با قیمت
جدیدترین مدل فرش عروس
جدیدترین فرش اتاق خواب عروس
جدیدترین مدل فرش برای عروس
جدیدترین مدل فرش فانتزی عروس
فرش آشپزخانه عروس
فرش جهیزیه عروس
فرش پذیرایی و مهمانخانه جهیزیه عروس, مدل فرش عروس, عکس فرش مدرن مهمانخانه عروس و داماد, فرش ماشینی، دست بافت، تبریز، ترک جهاز عروس.
جدیدترین مدل های فرش ترک جهیزیه عروس, فرش ارزان جهیزیه, فرش ترک فانتزی, فرش ترک با طرح مدرن,عکس فرش ترک مدرن پ
خدایا شکرت ده دقیقه پیش گفتم نمیشه رو بهارخواب خوابید خیلی گرمه 
بابا رفت تو اتاق و پنکه رو برد! 
هر شب تو هال می خوابه و پنکه قدیمیو میزنه (همین کوتاه ها) امشب گفتم منم میرم تو هال جلو پنکه 
رفت تو اتاق گفتم خوب تو اتاق رو تخت بخوابه پنکه قد بلنده رو می بره به درد من نمیخوره 
کوتاهه رو هم که اگه روشن کردم و فیلم و میتینگ شد که دو تا پنکه روشن نباشه و ما الان رو بهارخوابیم مشکل نداریم و... اصلا اگه پسر اول خواست تو اتاق خودش روشن کنه چی؟ 

خوب باد ب
زیر پنجره ی اتاق نشسته ام؛ صدای سینا - پسر همسایه - می آید. نسیم خنکی پرده ی اتاق را تکان می دهد. خوشحال فریاد می زند سمبوسه سمبوسه. صدای بالا و پایین پریدنش هم می آید. پرت میشوم به روزهای کودکی. دوباره صدایش می آید. کاش من هم هر آنچه در همین لحظه می خواستم را فریاد میزدم، کاش. صدای اذان می پیچد توی اتاق  و من غرق می شوم. 

اجاره آپارتمان مبله یک ماهه در تهران فاطمی
اجاره آپارتمان مبله یک ماهه در تهران فاطمی یک واحد آپارتمان بسیار شیک و تمیز به متراژ ۷۵ متر مربع می باشد. دارای دو اتاق خواب مجهز است. ساختمان در موقعیتی بی نظیر قرار دارد.
اجاره آپارتمان مبله یک ماهه در تهران فاطمی خیابان فاطمی با کلیه امکانات
دو اتاق خواب کاملا مجهز
سرویس خواب لوکس
مبلمان بسیار شیک
کف پوش پارکت
نورپردازی عالی
نقشه مهندسی و بی نقص
واقع در طبقه دوم دارای آسانسور
دارای پارکینگ و لا
تغییراتی که در حین خواب در مغز رخ می‌دهد، در حقیقت روی تمام بدن تأثیر می‌گذارد.
همه‌ی ما می‌دانیم که داشتن یک خواب خوب شبانه برای سلامتی ضروری است و با وجود یک استراحت کامل است که می‌توانیم بهترین عملکرد جسمی و ذهنی را داشته باشیم، اما زمانی که می‌خوابیم اتفاقات زیادی در بدن ما رخ می‌دهد. در این گزارش قصد داریم ببینیم وقتی خوابیم در بدنمان چه اتفاقی می افتد؟
۱– مغز از خواب سبک شروع می‎کند و به سمت خواب عمیق تر می‎رودخوابی که در آن فرو م
2. با این طرح، انتقال صدا میان اتاق ها به کمترین میزان می رسد. دیوار
مشترک میان دو اتاق خواب نیز دسترسی به کمد دیواری و انبار لباس ها راحت تر
خواهد بود.

3. لزوما هر دو اتاق خواب خانه نباید نقشه یکسان داشته باشند. همان طور
که در این پلن می بینید، اتاق اصلی بالکن نیز دارد و فضای جالبی برای
مطالعه یا استراحت های عصرگاهی ایجاد کرده است. اتاقک لباس ها و سرویس
دستشویی و حمام در فاصله میان دو اتاق ساخته شده است تا از هر دو طرف
دسترسی آسان داشته باشند
مدل جدید روتختی عروس (۲۰۱۹)
خرید روتختی عروس یکی از دغدغه های اصلی عروس و دامادهای جوان است! امروزه با انواع مدل روتختی عروس که در بازار موجود است کار جوانان برای خرید روتختی عروس سخت تر شده است چرا که نمی دانند از بین طرح های موجود، کدام را انتخاب کنند. آیا روتختی اسپرت عروس بخرند یا کدام مدل روتختی عروس را انتخاب کنند؟ امروز همراه شما می خواهیم جدیدترین روتختی های عروس را بررسی کنیم تا شما بتوانید، انتخاب بهتری در این زمینه داشته باشید.
طر
خوابت را دیدم با کدروت مرا به اتاق کتابهایت راهنمایی می کنی
و خودت برای مهیا کردن چای، بیرون می رویو من از نردبان کتابخانه ات بالا می رومکتابهای ردیف آخر، درست چسبیده به سقف مرا سر ذوق می آوردکتابی با برچسب دستی "شعرهای تقدیمی به خانم الف!"وارد اتاق می شوی و کتاب را توی دست من می بینیتند تند از پله ها بالا می آیی تا کتاب را از دستم بگیریدستم را تا دورترین نقطه ای که می توانم باز می کنم تا کتاب را از تو دور کنمدست بزرگ و مردانه ات کتاب را توی هوا
دکوراسیون کف اتاق رابطه نزدیکی با
سلیقه و مدل اتاق شما دارد. اگر اتاق زیبا و قشنگی دارید پس کف اتاقتان را
هم از این زیبایی بی بهره نگذارید و به فکر آن هم باشید. امروزه مدل های
زیبا و متنوعی برای پوشش کف خانه وجود دارد و براحتی می توانید مدل های
جدید را در اینترنت ببینید و مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید.هنگام خرید کف پوش در ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه نوع کف پوشی می خواهید؛
کف پوش های چوبی محکم یا کف پوش های مرمری و شیشه ای. البته در انتخاب ک
واسه اومدن زمستون لحظه شماری می کنم. نه که به اندازه ی کافی سرما ندیده باشم یا که مهر پر مهری به دلم نشسته باشه نه. دلم یه خواب زمستونی می خواد که بگم فکر زمستونم بوده تا حالا. بعضی غما رو نه میشه شست نه میشه با فیلم و سریال روفوش کرد. باید صبر کرد و صبر کرد و یا نه خوابید. خواب خیلی خوبه! احتمالا اولین خرسی که به فکر خواب زمستونی افتاد دل پر ملالی داشت و سرمای زمستون رو بهونه کرد.
یه دستمال گرفتم دستم و گرد و خاکش رو گرفتم. حالا وقت خواب زمستونیه ...

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اشنایی با تاریخچه و معرفی شرکت های مشهور جهان نت یو بلاگ فروشگاه اینترنتی آبی دکوراسیون داخلی و معماری اخبار بازی ایران کالا اتاقک چشم پزشکی نمونه سئوال کارشناسی ارشد روانشناسی پیام نور