نتایج جستجو برای عبارت :

الهامات طراحی داخلی از سبک نئوکلاسیک

چگونه به خداوند نزدیک و نزدیک تر بشیم ؟با توجه کردنچگونه نشانه های زندگی رو ببینیم ؟با توجه کردن .چگونه بتونیم از فرشتگان الهی پیام هایی رو دریافت کنیم ؟باز هم با توجه کردن.توجه کُن به رویداد های زندگی ، توجه کن به هر اتفاقی که برای تو میفته ، توجه کن به هر آن کس که در مسیر زندگی تو قرار میگیره ، توجه کن به لحظات سختی که در زندگی برای تو پیش میاد و توجه کن که چه پیامی برات داره چون هر لحظه ی سخت و مشکل آفرین پیغام و تجربه ای هست برای پیشبرد تو در
بسم الله الرحمن الرحیم
 الحمدالله رب العالمین
 اللهم صل علی محمد و آل محمد
*تسبیحات حضرت زهرا* سلام الله علیها هدیه ای از جانب پیامبر صلی الله علیه و آله به ایشان به عنوان یاری کننده در امور است.    
یعنی با ذکر *الله اکبر، الحمدلله، سبحان الله* می توان بهترین مسیر در هر تصمیمی را انتخاب کرد کافیست یادمان باشد در هنگام تصمیم ها که به این اذکار دل بدهیم و بی حوصلگی را کنار بگذاریم. 
 یادمان باشد که انسان می تواند مثل روز و شب، خورشید و ماه و همه
نمیدونم چرا هر وقت بدنم رو به چالش میکشم و در رنج قرار میدم افکار پریشانم، پریشان تر از قبل شروع به جولان میکنند. چنان میگردند و میچرخند و بالا و پایین میروند که انگار در قفسی بودند و بدنم زندان بان آنهاست و با در فشار قرار گرفتن بدن، فرصتی میابند که آزاد شوند و به رقص درآیند. 
ادامه مطلب
با فرشتگان نگهبان خود صحبت کنید.
مطمئن باشید که اون ها صدای شما رو میشنون و به سوالات و در خواست های شما جواب میدن.
مثلاً شما مشغله ی ذهنی دارید و از فرشتگان و خداوند درخواست کمک میکنید ، منتظر پاسخ هستید ، اما در اون لحظه نه چیزی میشنوید و نه چیزی از درون شنیده میشه . در این لحظه نا امید نشید.
چندین و چندین بار درخواستتون رو تکرار کنین و با فرشتگان اینگونه صحبت کنید : به کمک شما نیاز دارم ، کمکم کنید ، من پیام شما رو دریافت نکردم ، واضح تر پیام خو
خرید ادامه تشریح و توضیح آیات سوره بقره آیات 10 تا 90 سوره بقره:

با مطالعه  مطالب قبلی در صورتی که مطلوب و مورد علاقه شما می باشد . می توانید اقدام به خرید نمایید.
هدف من توضیح قوانین و موضوعات مهم است که به روند زندگی شخصی خود ما کمک می کند و آشنایی بیشتر با این کتاب که چقدر آموزنده و راهگشا است و با هر بار دقت و خواندن بیشتر و توجه به ترجمه ها بیشتر در مسیر خداوند قرار می گیریم و مایه هدایتمان و سعادتمان هم در دنیا و هم در آخرت است.علاوه بر مطال
خرید ادامه تشریح و توضیح آیات سوره بقره آیات 10 تا 110 سوره بقره:

با مطالعه  مطالب قبلی در صورتی که مطلوب و مورد علاقه شما می باشد . می توانید اقدام به خرید نمایید.
هدف من توضیح قوانین و موضوعات مهم است که به روند زندگی شخصی خود ما کمک می کند و آشنایی بیشتر با این کتاب که چقدر آموزنده و راهگشا است و با هر بار دقت و خواندن بیشتر و توجه به ترجمه ها بیشتر در مسیر خداوند قرار می گیریم و مایه هدایتمان و سعادتمان هم در دنیا و هم در آخرت است.علاوه بر مطا
سرم امروز چندبار گیج رفت، حتی در حالت نشسته. سرما هم خورده‌م، و میگرن هم که دیگه صاحب‌خونه شده. از ساعت ۱۲ شب گیجِ گیجِ خوابم و هنوز خوابم نبُرده. فرایند خوابیدن‌ام واقعا فرساینده شده. تصویر اول وقتی که حالم خوبه: من با لباس‌های نازک و راحت سوار دوچرخه‌م، دو طرفم گندم‌زاره، گندم‌های زرد اما مرطوب، آسمون طوری رو به بیرون ورم کرده که انگار هر آن ممکنه بریزه، اما مطمئنه، هوا خنکه، آفتاب اصلا وجود خارجی نداره. تصویر دوم: یه خونه با یه دیوار آ
دوشنبه عجیب و غریب یعنی صبح درست راس ساعت 8 امتحان داشته باشی 
دوشنبه عجیب و غریب یعنی از پنج سوال امتحانت فقط دوتا را سیاه کنی، یکیش هم با الهامات غیبی:)
دوشنبه عجیب و غریب یعنی منتظر باشی برای دادن نمره امتحان قبل  آن هم درس اختصاصی ات و سِر شدن کامل تو اما استاد بیاید و بگوید برگه ها صحیح نشده و تو نیز نفسی عمیقی از عمق جانت بکشی...
دوشنبه عجیب و غریب یعنی داشتن چهار ساعت وقت اضافه مابین کلاسهایت؛ بعد یهو بگویند بیایید تمرین رادیو...
دوشنبه عج
سلام 
مطالعه من نشان داده بسیاری از دانشمندان مانند نیکولا تسلا و لئوناردو داوینچی ، بوعلی سینا و ... خواب نامتعارف داشتند و شب ها بیدار بودند و به نوعی انگار در حالت مدیتیشن یا چیزی مانند این قرار داشتند و انرژی کیهانی رو جذب می کردند و اینگونه فکرشان باور میشده.
خیلی از دانشمندان در شب الهامات رو جذب و در صبح شروع به اختراع می کردند، ادیسون هم خواب کمی داشت به طوری که در سن 60 سالگی حدود 20 سال کمتر از دیگر همسن هایش خوابیده بود. در تعالیم مذهب
وقتی حالت بیداری و یقظه به انسان دست می‌دهد و درک مختصری از عمر به هدر رفته و اعمال به ثمر نرسیده و وضعیت اسفناک روحی و معنوی خود پیدا می‌کند، هیچ‌گاه نباید فراموش کند که این حالت نشانه‌ای از نشانه‌های حیات معنوی انسان است و مراقب الهامات و وارونه جلوه دادن این حقایق توسط شیطان باشد تا به حالت یأس و ناامیدی نیافتد.«...وَمَن یَتَّخِذِ الشَّیْطَانَ وَلِیًّا مِّن دُونِ اللّهِ فَقَدْ خَسِرَ خُسْرَانًا مُّبِینًا»(1)«هر کس به جای خدا شیطان را
نو به نو شدن...
ساده می گویم

بهار را از نو باید دید

اندیشه ها را باید از نو نوشت.

الهامات درونی را از نو باید شنید.

که این نو شدن تکرار نیست برای فهمیدن از نو هست.

دفتر  گل ها
را از نو باید ورق زد و خواند چون هر دفعه پیغام جدیدی برای شما هدیه می دهند.

درخت را از نو اندیشید که این اندیشیدن باری چیدن
میوه های جدید هست

نغمه مرغان بر شاخسار هستی را از نو باید شنید که این
آواز هر بار در پرده ای دیگر سروده می شوند.

در طلوع و غروب خورشید نو به نو باید شد
مهره گبری چیست ؟ مهره گبری قدیمی سنگی با انرژی های مثبت برای جسم و باز شدن تمام چاکراها و الهامات درونی و آرامشی عمیق است، سنگ یشم همراه هرکسی باشد او را از هر گزندی دور میکند، خلوص را به همراه دارد، خواص هایی همچون جذب و جلب رفاه و موفقیت و خوشبختی میباشد، اصولا مهره گبری افکار را از انرژیهای منفی پاک میکند، قلب را آرام و تمام ارگانهای بدن را تصفیه میکند، برای باروری و دفع هرگونه بیماری عالیست.
سنگ های گبری دارای خواص فراوانی هستند ازجمله
 خدایا با چشم زخم چه کنم؟: کنکاشی نو درباره یکی از پر قیل و قارترین باورهای جهانی

خدایا با چشم زخم چه کنم؟نویسنده: زبیده خداییانتشارات قلم زنان
خلاصه:
آنچه در این کتاب می خوانیم:– کنکاشی نو درباره یکی از رایج ترین و پر قیل و قارترین باورهای جهانی به نام چشم زخم-اثبات حقیقت چشم و نظر از منابع دینی و علوم روز با ارائه ادله عقلی و نقلی-بیان خرافات زمین گیر کننده و طرح حقایق امید آفرین در مقوله چشم شوری-آشنایی با نیروهای قدرتمند چشم و چگونگی کن
خیلی اتفاقی تو خیابون دیدمش . گفت فلانی مگه خبر نداری شبا خونه حسن جلسه است . گفتم نه خبر نداشتم ان شاالله میام . با این که حال و حوصلش رو نداشتم ولی گفتم باید حد اقل یه شب برم . زشت بود اگه نمی رفتم . تا این که امشب آماده ی رفتن شدم . قبل رفتن جیبامو خالی کردم که راحت بشینم . دفترچه توی جیبم رو هم گذاشتم روی میز و رفتم .
دوستان قدیمی اومده بودن . سلامی و احوال پرسی ای و جلسه شروع شد . نشسته بودم کنار سید که چشمم افتاد به کتاب وارثان عاشورا . دستم گرفتم
◾️ ۱. قربانی شدن :
تقریبا همه ی ما از لحظه ی تولد احساس ناتوانی می کنیم. اکثر ما در ادامه ی راه مان در سفر زندگی در این حالت باقی می مانیم .فکر می کنیم تمام دنیا می خواهند به ما آسیب بزنند ؛ دولت ، همسایه ها ، جامعه و افراد شرور .در هر لباس و هر جایگاهی حس نمی کنیم که ما هم این وسط نقشی داریم .ما صرفا معلول تمام کائنات هستیم و آنها علت وجود .ما شِکوه می کنیم ، اعتراض می کنیم و در گروه هایی گرد هم جمع می شویم تا با کسانی که مسئول هستند بجنگیم.به جز مهم
روی نیمکت نشستم و نگاهی به ساعت مچی‌ام انداختم. عقربه‌ها چهار و نیم عصر را نشان می‌دادند و طبق معمول نازنین دیر کرده بود! با کلافگی شالم را مرتب کردم و در پارک چشمی چرخاندم؛ همان مسیر سنگی همیشگی، همان درخت‌ها و گل‌ها، همان تیرهای چراغ و حوضچه‌ها. همه‌چیز پارک مثل همیشه معمولی بود جز یک‌چیز؛ تقریبا ده‌متر آن‌طرف‌تر پیرمرد ریزنقشی روی نیمکت نشسته بود، برگهٔ سفیدی در دست داشت و از حرکاتش پیدا بود که دارد نقاشی می‌کشد. اینکه هیچ جامداد
حالا من می‌دونم اگر توی شرایط سخت پاشم و دست روی زانوی خودم بذارم و قوی باشم و درس بخونم و به کارهام برسم، تبدیل به یک قهرمان می‌شم و بعدا به خودم خیلی افتخار می‌کنم. من می‌دونم که اگر حالم این‌قدر بده که می‌خوام گریه کنم، باید این‌کار رو روی کتاب بکنم تا حتما به برنامه‌م برسم. می‌دونم که خوندن رمان‌های نوجوان وقتی که هزارتا درس و کار دارم، چندان درست و مناسب نیست و شبیه یک راه فراره. ببینید من همه این‌ها رو می‌دونم ولی دلیل نمی‌شه که و
رسالت الهی

چگونه میتوانم به رسالت الهی خود پی ببریم و عهدمان با خداوندگارمان را بیاد بیاوریم؟
خداوند زمین و آسمان ها وانسان را آفرید و به اشرف مخلوقاتش برتری داد و بار امانتی رو که حافظ میگه:آسمان بار امانت نتوانست کشید    قرعه ی کار به نام من دیوانه زدندبه انسان سپرد.اما آیا این بار امانت چی میتونه باشه؟همه ما از ازلیت خود با خدایمان عهدی بستیم و وظیفه ای را بر عهده گرفتیم و به زمین فرستاده شدیم تا آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم و برگ
امروز قصد داریم آدرس جدید سایت دانلود روزانه رو برای شما قرار بدیم . برای دانلود فیلم از این سایت می تونید اقدام کنید. همچنین می تونید تمامی فیلم های دوبله فارسی رو به راحتی دانلود نمایید. 
ایده آل از هر نظر1 سپتامبر 2019راستی یک شاهکار ، بهترین فیلم هالیوود سال 2019 ، یکی از بهترین فیلم های دهه ... و واقعاً بهترین فیلم برای آوردن یک کتاب طنز بسیار سرسام آور و واقع بینانه به صورت واقعی. کارگردانی قابل توجه ، فیلمبرداری ، موسیقی و بازیگری. برخی از مر
7 روش برای چیدمان مبلمان در اتاق نشیمن برای جلوگیری از آنکه مثل یک راهرو باریک بولینگ به نظر نرسد:
آیا اتاقتان آن قدر باریک و طویل است که هنگامی که در آن راه می روید به دنبال یک توپ سیاه با سه سوراخ روی آن هستید؟ یا می خواهید یک کفش کهنه با یک شماره بزرگ در پشت آن بپوشید؟ هی! راهروهای بولینگ عالی هستند، آن ها یکی از معدود مکان هایی هستند که من می توانم به راحتی در آن آدامس بجوم و آن را باد کنم بدون اینکه ذره ای از کسی خجالت بکشم. خب، بجز اینکه شما
رسالت الهی

چگونه میتوانم به رسالت الهی خود پی ببریم و عهدمان با خداوندگارمان را بیاد بیاوریم؟
خداوند زمین و آسمان ها وانسان را آفرید و به اشرف مخلوقاتش برتری داد و بار امانتی رو که حافظ میگه:آسمان بار امانت نتوانست کشید    قرعه ی کار به نام من دیوانه زدندبه انسان سپرد.اما آیا این بار امانت چی میتونه باشه؟همه ما از ازلیت خود با خدایمان عهدی بستیم و وظیفه ای را بر عهده گرفتیم و به زمین فرستاده شدیم تا آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم و برگ
دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک و نکاتی برای چیدمان و دکور 
اتاق خواب‌های کلاسیک دارای جذابیت بصری خاصی بوده اند و در آن‌ها از اشکال خاصی استفاده می‌شود. شاید از نظر برخی سبک دکوراسیون کلاسیک نوعی سبک قدیمی به حساب آید، اما بسییاری از افراد نیز دکوراسیون کلاسیک را برای منزل خود انتخاب خواهند کرد. این سبک انعطاف پذیری و سازگاری را که معماری مدرن از خود به نمایش می‌گذارد ندارد و این یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های سبک کلاسیک به حساب می‌آید. برای ا
یک ایده عالی بود برای شروع...اونم تو ایران،که داستانای اینجوری توی تئاتر کم پیدا میشه...باشه من نویسنده ام ولی هنوز سبکا رو نمیشناسم!!خداوندگارا!من دیگه چجور نویسنده ای هستم؟خب فقط اسمشو بلد نیستم!خب اینجوری توصیفش میکنم:یه غروب خیلی غم انگیز با یه صحنه ی خیلی معمولی که آدمو یاد فیلمای خارجی سال 1900 به اینور میندازه.یه شهر افسرده و دودگرفته مثل اون توصیفای کتاب تاریخ از انقلاب صنعتی اروپا.بر عکس خونه های ایرانی که پره از نقش و نگار و سلیقه وسو
حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی اما ساختاری متفاوت نسبت به انواع دیگر حفاظ ها دارد و میتوان گفت که با نرده های قدیمی متفاوت است. آنچه باید بدانید این است که سر حفاظ های شاخ گوزنی بسیار نیز هستند که توسط افرادی جوش داده میشوند که در این زمینه متبحر اند. این نوع حفاظ ها به صورت متراکم در طول و عرض های مختلف و همچنین رنگ های مختلف ساخته می شوند. حفاظ شاخ گوزنی یک ظاهر زیبای دارد که به سر دیوار ساختمان ها یک جنبه امنیتی می دهد و به دلیل تراکم و همچنین
م .ت استوری گذاشته بود که تعریف شما از هنر چیه . من داشتم بهش میگفتم شاید هر کس یه چیزی بگه اما در نهایت همه منظورشون یه چیزه . اما اون داره میگه نه خیر . هر کس به شکل متفاوتی به قضیه نگاه میکنه . پس همه یک چیز نیست . تعریفش سه مرحله داره : " یک الهام از محیط یعنی من به عنوان هنرمند محیط اطرافم رو می بینم و خب چه مستقیم و چه غیر مستقیم این تو ناخودآگاهم می مونه .  آدما دنیا رو متفاوت می بینن یعنی یک گل رو تو یه جور می بینی من یه جور دیگه منتها فکر میکنیم
گل نرگس را میتوان از آن دسته گل ها نامید که از شمال شرق تا جنوب غرب ایران و از خراسان جنوبی تا استان فارس, تمام ایران را معطر و خوشبو کرده و مناظری زیبا و چشم نواز در سرتاسر ایران پدید آورده است.
گل نرگس را میتوان یکی از معطر ترین و متنوع ترین گل ها نامید که در بسیاری از نقاط دنیا طرفداران بی شماری داشته و سالهاست که یکی از تاثیرگذار ترین گل ها در صنعت گردشگری گل, در جهان است.

نرگس گلی به درازای تاریخ
همچنین گل نرگس بدلیل پیشینه تاریخی آن در اقو
به قلم علامه مصباح یزدی:
قرآن، وحى خداست که به پیامبر (ص) ابلاغ شده و خداوند از آن حفاظت می‌کند، تا کسى در آن تصرّف نکند و نه‌تنها به‌صورت کامل و تمام به پیامبر (ص) برسد، بلکه به‌درستى از پیامبر (ص) به مردم ابلاغ شود.اما این‌که خداوند این کار را چگونه انجام می‌دهد، ما نمی‌دانیم. همچنان که چگونگى سایر کارهاى خدا را هم نمی‌دانیم: «إنّما أمرُهُ إذا أرادَ شیئاً أنْ یَقولَ له کُنْ فَیَکون» (یس : ٨٢). خدا هرچه را اراده کند، به همان صورت تحقق می‌یا
سلام به همتون :)    دیگه هل دادن و اصرار و تکراری در کار نیست. هر کسی با هماهنگی ( و نه بی خبر )میتونه شهری رو فتح کنه و باهاش جلو بره، میتونه مدرسه و مهد بزنه، میتونه ماموریتهایی که ازش انتظار میره رو جلو ببرهو خودش اسبابش رو فراهم میکنه.     با ریز و درشت کارش و آدمهای مختلف درگیر میشه.اگر راهنمایی لازم داره یا کمک میخواد به بقیه میگه. یا تو صفحه اش مینویسه.گاهی چند نفر با هم همکار میشن  ( مثل طرح منطقه14)از همه مهمتر اینکه بصورت هفتگی و یا دو هف
به قلم دامنه. به نام خدا. ڪمی با «Florence Scovel Shinn» . این ڪتاب «چهار اثر از خانم فلورانس اسڪاول شین» است، در ۳۱۱ صفحه. ترجمه‌ی مینا امیری. شامل بازی زندگی و چگونگی انجام آن، ڪلام تو عصای جاودیی توست، راه مخفی ڪامیابی، قدرت ڪلام. در قم، نشر مؤلف به چاپ رسید؛ سال ۱۳۹۷. این چاپ پنجم آن در سال ۱۳۹۸ است. مانند همیشه، از سراسر ڪتاب چهارپنج نڪته را می‌نویسم. البته روشن سازم ڪه از نظر من به عرفان‌های نوظهور و انحرافی و نئوصوفی‌ نقدهای ژرف و راستینی وارد اس
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است-موسسه تحقیقاتی –پی – ای- دبیلو- بزرگترین  وممتاز ترین مرکز تحقیقاتی جهان است- که برای اول برای سرمایه گذران امریکائی- در جه مقوله ای  ودرکجا سرمایه گذاری کنند وچهمیزان شروع بکار کرد وپس ازمدتی موردتوجه واقع شد- وسپس درانتخابات- امریکا پیشگوئی کرد وهمیشه موفق بود-تادریکی  شکست خورد-علت شکست را  برسی کرد- که به این نتجه رسید- باوجودانکه ده -یک رای دهند گان- باتلفن وبدرب منزل رفتم سئوال کرده بود – دلیل ش
سیاری از طراحی کاراکتر کارتونی ، پروژه خود را با طرح شروع می کنند. و بیشتر موافقان طراحان موافقند که این غالباً در جایی صورت می گیرد که ذات شخصیت دستگیر شود. بنابراین وقتی در حال طراحی خود هستید ، اطمینان حاصل کنید که آن جادو را از دست نمی دهید.
لوری روون می گوید: "من سعی می کنم به سبک اصلی نقاشی خود چسبیده باشم ، زیرا غریزه این است که آن را امتحان و تمیز کنم." "من دوست ندارم احساس کنم که توسط شخصیت ها خلق شده ام ؛ دوست دارم احساس کنم که به تازگی با
استفراغ
مخلوطی کثیف، حال بهم زن، بدبو، بد ریخت، بد طعم و چندش آور.
تمامی این کلمات با خواندن، نوشتن، دیدن کلمه استفراغ در ذهنم نقش بست.
نقش بستن
جمع کردن و یکی کردن تکه های مختلف برای ساخت چیزی—این چیز میتونه یک شیء باشه، یک غذا باشه و یا یک فکر. یک تصور. یک ایده.
چرا چنین تصوراتی با شنیدن کلمه استفراغ باید ذهن خطور کنه؟ چون قبلا با استفراغ روبرو شدیم. از دیدنش حالمون بهم خورده. بوی بدش به خاطرمون مونده. همه طعمش رو چشیدیم.
از تمام این تجربیات،
سلام به همه! در این پست ، شما می توانید یک چیز یا دو را در طراحی آرم های بازی شخصی و آموزش طراحی لوگو خود از فرآیندی که هنگام طراحی یک آرم برای بازی های خود می گذرید ، یاد بگیرید. من مدت هاست که در اکثر سال ها طراحی و ساخت آرم های مختلف را می شناسم و سالهای زیادی راجع به طراحی برندینگ چیزهای زیادی را تجربه کردم و یاد گرفتم ، بنابراین می خواهم بخشی از دانش خود را به شما منتقل کنم ، به همراه برخی موارد ضروری. جزئیاتی که باید هنگام طراحی یک آرم از آن
۱- ماچو پیچو، پرو   Machu Picchu, Peru
گفته شده که شهر مقدس اینکاها (سرخپوستان قوم اینکا یکی از اسرار آمیزترین اقوامی بودند که بطور ناگهانی و بدون هیچ اثری ناپدید شدند و برای آنها قدرت های خاصی قائل شده اند) جادویی ست، و حقیقتا درست گفته اند. این شهر بر ارتفاعات کوههای آند بنا شده و یکی از “عجایب هفت گانه دنیا” نیز می باشد. این مکان دارای چشم اندازی فوق العاده از صخره های یک تکه مونولیت می باشد که شما را در حیرت و کیفیات انرژیک خود غرق می کند. بنظر می
بسم الله الرحمن الرحیم

معنادهی اعداد رکعات به جایگاه و کارکرد هر نماز
یکی از مولفه‌های تمایزدهنده
نمازهای یومیه، تفاوت آن‌ها در تعداد رکعات است.
به طور کلی اعداد زوج، خاصیت تثیبت‌کنندگی
و اعداد فرد خاصیت ارتقادهندگی به رتبه بالاتر را دارند.
در دستگاه برنامه‌ریزی بر مبنای
اوقات پنجگانه، سیر از وقت مغرب شروع شده و به وقت عصر خاتمه می‌یابد که با پایان
عصر یک روز، غروب ظاهر شده و به مغرب روز دیگر وارد می‌شویم.
در این سیر، شروع با نماز مغ
نحوه ایجاد کارت ویزیت مدرن با استفاده از Adobe Photoshop.آموزش طراحی کارت ویزیت "pdf"توسط Meng Loong10 آگوست 2017 مشکل: مشکل مبتدی طول: زبانهای زبانی:کارت های کسب و کارطراحی چاپ طراحی گرافیک Adobe PhotoshopDeconstructionتصویر محصول نهاییآنچه شما ایجاد خواهید کردکارت ویزیت قدرتمندترین وسیله شبکه ای است که می توانید در جیب خود داشته باشید. این اولین تصور شما و شغلی است که نمایندگی می کنید. اگرچه ما در این دوره دیجیتالی قرار داریم که در آن رسانه های اجتماعی حاکم هستند ، ام
دانلود مداحی برای سال 98 مناسبت شب قدر از محمود کریمی 98 نوحه قشنگ (با کیفیت بسیار عالی)
Nohe Va Madahi shab ghadr 98 gashang az Mahmoad Karimi
دانلود مداحی شب قدر محمود کریمی 98 نوحه قشنگ (با کیفیت بسیار عالی)
در آستانه شب های قدر و شهادت حضرت علی (ع) مجموعه‌ای از بهترین مداحی شب های قدر اجرا شده توسط مداحان اهل بیت (ع) در سالهای اخیر را برای شما کاربران گردآوری کرده‌ایم. فایل‌های صوتی مداحی امام علی (ع) از لینک‌های زیر قابل دریافت است.
مخاطبان می توانند با کلیک بر روی ل
برخی از نویسندگان برای نوشتن رمان منتظر الهام می نشینند، چون ایده ای برای ادامه رمان ندارند. احساس می کنند طبعشان خشک شده است و چیزی از چشمه ی قلمشان نمی جوشد. در چنین شرایطی چه باید کرد؟

نکته اول: فی الواقع (به نظر من) چیزی به اسم "الهام" وجود ندارد. اگر هم چنین چیزی باشد نمی شود روی آن برای نوشتن زیاد حساب کرد. چون ممکن است مواقعی خودی نشان دهد و در بیشتر مواقع هم دست ما را توی پوست گردو بگذارد و هر چه منتظرش نشینیم خبری از آن نشود. در اینجا منظ
روزها و شب‌ها، بستر رخدادها هستند. طلوع و غروب وقایع، در بخشى از زمان صورت مى‏بندد و زمان و لحظه‏ها، هفته‏ها و ماه‏ها، و سال‌ها و قرن‌ها، مخلوق خدا، مولود طبیعت، مرهون نظام جارى و حرکات موزون عالم است و به ظاهر هیچ فرقى میان آن‌ها نیست. ولى قرآن کریم، همه ایام را یکسان نمى‏بیند. برخى از آن‌ها را ایام مبارک و مقدس مى‏داند که ماه رمضان و شب‌های قدر از جمله آن‌هاست.
در منظر قرآن، شب قدر، شب باارزش و پرفضیلت و با امور مهم و باعظمتى همراه اس
بسم الله الرحمن الرحیم
وَ ءَاتَیْنَا
مُوسىَ الْکِتَابَ وَ جَعَلْنَاهُ هُدًى لِّبَنىِ إِسْرَ ءِیلَ أَلَّا تَتَّخِذُواْ
مِن دُونىِ وَکِیلًا (إسراء/2)
ترجمه آیه: ما به موسى کتاب
آسمانى دادیم و آن را وسیله هدایت بنى اسرائیل ساختیم (و گفتیم:) غیر ما را تکیه‏ گاه
خود قرار ندهید!
1.      
خداوند در این
آیه و آیات قبل و بعد آن معراج حضرت محمد ص و دادن کتاب تورات به حضرت موسی ع و
دادن دستور ساخت کشتی به حضرت نوح ع برای نجات مؤمنین را در یک خط سیر واحد ق
زیبایی و شفافیت در طراحی این 5 خانه یک کلید مهم است که ایده هایی از طراحی داخلی سبک نئوکلاسیک و هنر را به خود به همراه دارند. این ها قطعات سنتی الهام گرفته شده با عناصر مدرن برای ایجاد فضاهای زنده که همراه با صفت مختص به خود و ظرافت جمع آوری شده اند. مبلمان های طرح معاصر و میزهای ناهار خوری، طراحی راه پله های براق و مخزن های مواج، دکوراسیون قدیمی را قطع کرده تا یک قطعه غیر منتظره به آن اضافه کند. مشاهده کنید که چگونه این صفحات مزین شده یک اتحاد
پاینده لنگرودی، محمود. شاعر، فرهنگ‌نویس، مردم‌شناس، مورخ، خوشنویس و کارشناس ادبیات و فرهنگ
گیلکی و از نخستین پیروان شعر نیمایی. در ۱۲ آذر ۱۳۱۰ش در گیلان، در شهر لنگرود،
به دنیا آمد. تحصیلات ابتدایی را در ۱۳۱۷ش در همان شهر آغاز کرد. در دوازده‌سالگی
به سبب بیماری از ادامه‌ی تحصیل بازماند. پس از دوسال، دوباره به تحصیل پرداخت
(پاینده، «زندگینامه»).

در ۱۳۲۰ش، همگام با مبارزه‌ی سیاسی، شعر و
شاعری را با همکاری با روزنامه‌ی چَلَنگَر محمدعلی ا
ویلیام شکسپیر را بزرگترین نمایشنامه نویس در زبان انگلیسی دانسته اند. به همان درجه که سعدی حافظ و فردوسی مظهر تفکر و زبان و ادبیات ایرانیان هستند و گفته های آنان زبانزد خاص و عام است شکسپیر هم در تمدن انگلستان مقامی بسیار ارجمند دارد که شواهد آن در تشکیل انجمن های مخصوص برای قرائت نمایشنامه های او دسته های سیار یا ثابت هنر پیشگان حرفه ای یا تفننی به نام « گروه شکسپیر » و همچنین تصاویر و مجسمه های متعدد از او و بازیگران نمایشنامه های او نامگذا
25 طراحی سایت لوکس با ایده های جدید : به این 25 طراحی وب سایت لوکس نگاهی بیندازید و یاد بگیرید که چگونه خودتان طرح بندی و گرافیکی زیبا ایجاد کنید. این طراحی وب سایت های لوکس متعلق به انواع مختلف محصولات لوکس ، از ساعت های گران قیمت ، پوشاک ، هتل ها و موارد دیگر.
همه این وب سایت ها مشترک هستند. آنها دارای چیدمان های تمیز ، پالت های رنگی زیبا و تایپوگرافی زیبا هستند. تصاویر نیز بسیار با کیفیت هستند و به نظر حرفه ای می رسند.
آنها را تجزیه و تحلیل کنید
25 طراحی سایت لوکس با ایده های جدید : به این 25 طراحی وب سایت لوکس نگاهی بیندازید و یاد بگیرید که چگونه خودتان طرح بندی و گرافیکی زیبا ایجاد کنید. این طراحی وب سایت های لوکس متعلق به انواع مختلف محصولات لوکس ، از ساعت های گران قیمت ، پوشاک ، هتل ها و موارد دیگر.
همه این وب سایت ها مشترک هستند. آنها دارای چیدمان های تمیز ، پالت های رنگی زیبا و تایپوگرافی زیبا هستند. تصاویر نیز بسیار با کیفیت هستند و به نظر حرفه ای می رسند.

«نگاهی الهیاتی ما به ویروس کرونا»

«استاد اصغر طاهرزاده»
بسم الله الرّحمن الرّحیم
با توجه به این‌که پدیده‌ی کرونا این سؤال را به میان آورده که نگاه الهیاتی ما به آن چگونه و از چه زاویه‌ای باید باشد، نکاتی یا رویکرد فلسفی به موضوع عرض می‌شود.
حادثه‌ها و مصائب به‌خصوص که هیچ تجربه‌ای از خداوند بهتر از تجربه‌ی ایمان در خطرات خالصانه نیست، به همان معنایی که قرآن در وصف آن، واژه‌ی «دَعَوُا اللَّهَ مُخْلِصینَ لَهُ الدِّین‏» به‌کار می

«نگاهی الهی و فلسفی ما به ویروس کرونا»

«استاد اصغر طاهرزاده»

بسم الله الرّحمن الرّحیم
با توجه به این‌که پدیده‌ی کرونا این سؤال را به میان آورده که نگاه الهیاتی ما به آن چگونه و از چه زاویه‌ای باید باشد، نکاتی یا رویکرد فلسفی به موضوع عرض می‌شود.
حادثه‌ها و مصائب به‌خصوص که هیچ تجربه‌ای از خداوند بهتر از تجربه‌ی ایمان در خطرات خالصانه نیست، به همان معنایی که قرآن در وصف آن، واژه‌ی «دَعَوُا اللَّهَ مُخْلِصینَ لَهُ الدِّین‏» به‌

«نگاهی الهی و فلسفی ما به ویروس کرونا»

«استاد اصغر طاهرزاده»

بسم الله الرّحمن الرّحیم
حادثه‌ها و مصائب به‌خصوص که هیچ تجربه‌ای از خداوند بهتر از تجربه‌ی ایمان در خطرات خالصانه نیست، به همان معنایی که قرآن در وصف آن، واژه‌ی «دَعَوُا اللَّهَ مُخْلِصینَ لَهُ الدِّین‏» به
هومن سیدی بازیگر و کارگردان جوان سینمای ایران، در سال‌های اخیر مورد توجه زیادی قرار گرفته است.

می‌توان او را یکی از جوانان خوشنام سینمای ایران دانست که خیلی زود توانست از مجرای حضور در انجمن سینمای جوانان رشت و کلاس‌های بازیگری وارد دنیای سینما شود و البته با ساخت چند فیلم کوتاه از جمله «35 متری سطح آب» و «دندان آبی» که بسیار مورد توجه جشنواره‌های داخلی قرار گرفتند، پا به عرصه‌ی حرفه‌ای و سینمای بلند داستانی گذاشت. مسیری که او طی کرد ت
مقاله بررسی سیستم ماجان
مقاله بررسی سیستم ماجان در 47 صفحه ورد قابل ویرایش

دسته بندی
سایر رشته ها

فرمت فایل
doc

حجم فایل
74 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
47

قسمت اول: مقدمه1-1) سر شناسنامه سیستم:بشر از ابتدا الهام گرفتن از طبیعت را در کارهای مختلف خود مد نظر داشته و دارد . که نمونه های بارز و وافری از آن را می توان حتی در انسانهای اولیه دید.در سیستم مورد بررسی که تحت پروژه به آن خواهیم پرداخ
مقاله بررسی سیستم ماجان مقاله بررسی سیستم ماجان در 47 صفحه ورد قابل ویرایش

دسته بندی
علوم انسانی

فرمت فایل
doc

حجم فایل
74 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
47

قسمت اول: مقدمه1-1) سر شناسنامه سیستم:بشر از ابتدا الهام گرفتن از طبیعت را در کارهای مختلف خود مد نظر داشته و دارد . که نمونه های بارز و وافری از آن را می توان حتی در انسانهای اولیه دید.در سیستم مورد بررسی که تحت پروژه به آن خواهیم پرداخت نیز اله
بسم الله الرحمن الرحیمدیوان مشترک غزلیاتدکتر علی رجالی و مهندس مهدی میثمیتاریخ۱۳۹۸
فهرست مطالب
۰ مقدمه
۱.سر آغاز
۲.فرهنگ و دین
۳.اصول دین
۴.فروع دین
۵۰پیامبرران الهی
۶.چهارده معصوم
۷.اعیاد مذهبی
۸.فرازهایی از نهج البلاغه
۹.دعا های چهارده معصوم
۱۰. مفاهیم عرفانی
۱۱. انقلاب اسلامی
۱۲. قصه های قرآنی
۱۳. ادیان الهی
۱۴.امام زادگان
۱۵.کتب الهی
۱۶. اولیای الهی
۱۷. ماه های مذهبی
۱۸. جنگ های صدر اسلام
۱۹.دعاهای قرآنی
۲۰. برداشتهای قرآنی
۲۱. خدای متعال
۲

گرایشاتی که ما درعرصه ی طراحی دنیا مشاهده کرده ایم وآن را در مقاله های قبلی مان مورد توجه قرار داده ایم، از این قرار است که سبک زندگی صاحبان خانه های مدرن و تغییرات پویا در خانواده ها باعث شده تا آشپزخانه تبدیل به قلب خانه گردد – در نتیجه باعث ایجاد سبک جدیدی می شود که در آن چیدمان به صورت باز بر روی کف صورت گرفته و با تغییر کاربری های مختلف به راحتی از نقطه ای به نقطه ی دیگر قابل جا به جایی است. طراحان مدرن به دنبال توالی سیال اتاق ها در یک ط
دکوراسیون و طراحی داخلی ؛ خونتو نونوار کن!
چالش بزرگ طراحان داخلی، فضای محدود در منازل شهری است که به دلایل بسیار رو به کوچکتر شدن گذاشته است. نوعی گرایش به زیبایی شناسی که تلفیقی است از سبکهای قدیمی ترولی ساده تر وبه طبیعت نزدیکتر؛ مانند سبک «روستیک»، «ونتیج» یا «ریترو» در کنار شیوه ساده تر مینیمال که با هم تلفیق شده اند و رابطه ما با طبیعت را بازسازی کرده اند و بازگشت به آن را با آغوشی باز در فرایند طراحی و دکوراسیون داخلی با تفکری نوین و خ

با فرارسیدن ایام عید و روزهای  دید و بازدیدها و غبار روبی ازخانه‌ها. لازم است قلب ما نیز از زنگار کدورت‌ها زدوده شود. بعضی از دلخوری‌ها نیاز به بایگانی ندارند و باید با اغماض و مدارا جای خود را به محبت بدهند و می توان سوء تفاهمات  را با گذشت وگفتگو حل کرد.
شاید که بعضی از کدورتها به علت ساختار آسیب رسانی قوی به طرفین قابل اغماض نیستند و برای حلشان باید طرفین اعتماد سازی کنند و برای تنظیم روابط و تحکیم دوستی و نظام  مسالمت‌آمیز همزیستی، دی

با
فرارسیدن ایام عید و روزهای  دید و بازدیدها و غبار روبی ازخانه‌ها. لازم
است قلب ما نیز از زنگار کدورت‌ها زدوده شود. بعضی از دلخوری‌ها نیاز به
بایگانی ندارند و باید با اغماض و مدارا جای خود را به محبت بدهند و می توان سوء
تفاهمات  را با گذشت وگفتگو حل کرد.
شاید که بعضی از کدورتها به علت ساختار آسیب رسانی
قوی به طرفین قابل اغماض نیستند و برای حلشان باید طرفین اعتماد سازی کنند و
برای تنظیم روابط و تحکیم دوستی و نظام  مسالمت‌آمیز همزیستی

حکیم ربانی فیلسوف الهی ، عارف متأله ، فقیه متبحر صدرالدین محمد بن ابراهیم القوامی شیرازی در سال 979 قمری متولد گردیده و در سال 1045 وفات یافته است . او پس از گذراندن تحصیلات مقدماتی و بعضی از سطوح فقه و اصول به شهر اصفهان عزیمت نمود و دروس فقه، علوم حدیث و تفسیر را از شیخ بهایی، همچنین حکمت الهی ، حکمت شرق و غرب را از میرداماد و علم ملل و نحل را از میرفندرسکی آموخت.
بزرگترین فضیلت علمی ملاصدرا تطبیق قواعد حکمت الهی با قواعد عرفان و طریقه عرفاء ع

حکیم ربانی فیلسوف الهی ، عارف متأله ، فقیه متبحر صدرالدین محمد بن ابراهیم القوامی شیرازی در سال 979 قمری متولد گردیده و در سال 1045 وفات یافته است . او پس از گذراندن تحصیلات مقدماتی و بعضی از سطوح فقه و اصول به شهر اصفهان عزیمت نمود و دروس فقه، علوم حدیث و تفسیر را از شیخ بهایی، همچنین حکمت الهی ، حکمت شرق و غرب را از میرداماد و علم ملل و نحل را از میرفندرسکی آموخت.
بزرگترین فضیلت علمی ملاصدرا تطبیق قواعد حکمت الهی با قواعد عرفان و طریقه عرفاء ع

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها